Ulubele Dzīvnieku aizsardzības dienas pasākumā Dino Zoo Pasaule

Ulubele Dzīvnieku aizsardzības dienas pasākumā Dino Zoo Pasaule

6.oktobrī, sestdienā, Dino Zoo Pasaule atzīmējām Dzīvnieku aizsardzības dienu! Tāpat šajā dienā mēs pie reizes atzīmējām 11 ar pudelīti izbarotu kucēnu 11 mēnešu jubileju un kopā sanākšanu. Pasākumā gan rādījām filmiņu, gan stāstījām šo 11 kucēnu stāstu. Un vēlāk cienājām gan pašus jubilārus, gan citus četrkājainos pasākuma viesus ar suņiem domātu, dikti gardu torti. Lasīt vairāk

Par Ulubeles vēstuli Valsts prezidentam

Latvijas valsts prezidentam
Raimondam Vējonim
Rīgas Pils
Pils laukums 3,
Rīga, LV1050

2018. gada 8. oktobrī

A. god. Vējoņa kungs,

Rakstu Jums Latvijas lielākās dzīvnieku patversmes “Ulubele” vārdā. Šī gada 4. oktobrī, divas dienas pirms vēlēšanām, Saeima trešajā lasījumā atbalstīja grozījumus Patērētāju tiesību aizsardzības likumā, kas nosaka jaunu regulējumu Latvijas patēriņa kreditētājiem. Pirms tam jau likumos būtiski izmainīta UIN nodokļu sistēma, kas 2018.gadā burtiski sagrāvusi Latvijā pastāvošo kārtību, kādā uzņēmēji un privātpersonas līdz šim atbalstīja valstī reģistrētās sabiedriskā labuma organizācijas, ziedojot izglītībai, veselībai, sportam, kultūrai un arī pamestajiem dzīvniekiem – to iespējai dzīvot, lai atrastu jaunus saimniekus. Kā sabiedriskā labuma organizācija, kura lielā mērā ir atkarīga no citu labdarības organizāciju, kā piemēram, ziedot.lv, AS “4finance” Labie darbi un citu sponsoru finansiālā atbalsta, vēlamies vērst Jūsu uzmanību, ka minēto likuma grozījumu rezultātā daudzas biedrības un nodibinājumi, arī dzīvnieku patversme “Ulubele”, visticamāk, neatgriezeniski zaudēs stratēģiski svarīgu sponsoru atbalstu.Lasīt vairāk

Atklāts “Atbildības parks Ulubele”

Sestdien, 6.oktobrī, patversmē oficiāli noslēdzām ES Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansēto projektu un atklājām “Atbildības parku Ulubele”.

Projekts “Atbildības parks Ulubele” tika īstenots ar mērķi attīstīt aktīvās atpūtas tūrismu, sportu un brīvprātīgo darbu patversmes teritorijā, to apvienojot ar izglītojošām un sabiedriski lietderīgām aktivitātēm, piemēram, cilvēcības stundiņas bērniem, brīvprātīgo instruktāžas pieaugušajiem, talkām un citām aktivitātēm.

Lasīt vairāk

Ulubelē atklāsim Atbildības parku

Ulubelē atklāsim Atbildības parku

Ar prieku paziņojam, ka šo sestdien, 6.oktobrī, plkst. 10.00 patversmes teritorijā oficiāli tiks atklāts Ulubeles ATBILDĪBAS PARKS, kas tapis gada laikā, pateicoties ES Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai finansējumam.

Projekts “Atbildības parks” tika īstenots ar mērķi attīstīt aktīvās atpūtas tūrismu patversmes teritorijā, to apvienojot ar izglītojošām un sabiedriski lietderīgām aktivitātēm, piemēram, cilvēcības stundiņas bērniem, brīvprātīgo instruktāžas pieaugušajiem, talkām un citām aktivitātēm.Lasīt vairāk

Aizvadīta Lielā rudens talka dzīvnieku patversmē “Ulubele”

Aizvadīta Lielā rudens talka dzīvnieku patversmē “Ulubele”

29. septembrī dzīvnieku patversmē Ulubele viesojās brīvprātīgie talcinieki. Lielā rudens talka Ulubelē ar “4finance Labie darbi” un SMScredit.lv atbalstu ir kļuvusi par tradīciju, kuras mērķis ir ne tikai palīdzēt patversmes iemītniekiem, bet arī atvieglot ikdienu darbiniekiem. Talkā piedalījās vairāk kā 300 brīvprātīgie, ar kuru palīdzību tika nosiltināts suņu pagaidu voljēru otrais korpuss un veikta virkne citu darbu, lai pilnvērtīgi sagatavotu patversmi ziemas sezonai.Lasīt vairāk

ATJAUNOTA INFO PAR ŠAUSMĪGĀ STĀVOKLĪ ATRASTO SUŅUKU RUFUSU

ATJAUNOTA INFO PAR ŠAUSMĪGĀ STĀVOKLĪ ATRASTO SUŅUKU RUFUSU

Slokas ielā 2.septembrī atrastais suns ir vidējais šnaucers. Viņu sauc Rufuss. Viņam ir aptuveni 5-6 gadi. Liels paldies Dzivniekupolicija.lv par izmeklēšanas darbu – Rufusa dzīves vieta, “saimnieks un turētāji” ir atrasti. Paldies kaimiņiem, kuri ziņoja. Paldies Rīgas pašvaldības policijas Kurzemes nodaļai, kas operatīvi iesaistījās un ierosināja lietu par cietsirdīgu attieksmi pret dzīvnieku. Ceram, ka Rufuss tiks konfiscēts un pāridarītāji saņems sodu! Rufuss ārstējas un karantīnas režīmā tiek aprūpēts Ulubelē.

PAR RUFUSA VESELĪBAS STĀVOKLI:

Lasīt vairāk

Aicinām Cilvēcības skoliņas absolventus uz fotosesiju ar Ulubeles iemītniekiem!

Aicinām Cilvēcības skoliņas absolventus uz fotosesiju ar Ulubeles iemītniekiem!

Labdien, mīļie Ulubeles Cilvēcības skoliņas absolventu vecāki!

Paldies, ka audziniet tik labestīgus un sirdsgudrus bērnus! Paldies, ka atbalstiet viņu intereses un vēlmi palīdzēt dzīvniekiem!

Mēs ļoti gribam turpināt saikni ar skoliņas lieliskajiem bērniem un arī turpmāk attīstīt viņos entuziasmu un degsmi, ar kādu šķīrāmies pēc pēdējās nodarbības.

Tāpēc aicinām bērnus uz skoliņas absolventu fotosesiju 9.un 16.septembrī.Lasīt vairāk

Nedēļas laikā Ulubelē nonāk 77 kaķi! Ļoti lūdzam palīdzību kaķu ārstēšanai un uzturēšanai patversmē!

 Iespējams jau lasījāt par 45 kaķiem, kas 18.augustā tika izņemti no dārziņu teritorijas Jaunciemā, kuri tika turēti prātam neaptveramos apstākļos – iesprostoti vecos, sapuvušos ūdeļu sprostos, kas pārklāti ar plēvi, saulē, 30 grādos, bez ūdens un iespējas patverties ēnā. Šiem kaķiem šo otrdien, 21. augustā, pievienojās vēl 32 kaķi, kas tika izņemti no dzīvokļa Dzelzavas ielā, Rīgā, jo tika turēti nelabvēlīgos un antisanitāros apstākļos.

Visu šo 77 jaunuzņemto kaķu starpā bija arī slimi un novārdzināti kaķi ar ausu ērcītēm, pūžņojošām acīm, iesnām, caureju, ar novārdzinātām pakaļkājām, akli…

Patlaban nepieciešams šiem 77 jaunuzņemtajiem kaķiem nodrošināt ārstēšanu, veikt komplekso vakcīnu, kā arī nodrošināt pienācīgus turēšanas apstākļus un ikdienu (kvalitatīvu, imunitāti stiprinošu barību un barības piedevas, smiltis kaķu tualetēm, mantiņas, guļvietas, skrāpeles un citas kaķiem nepieciešamās lietas).

Atbildīgās instances visiem 77 kaķiem apmaksā trakumsērgas poti, taču pārējos veterinārmedicīniskos izdevumus (vakcīnas, ārstēšanu, sterilizēšanu), veselību stiprinošas barības piedevas un citas nepieciešamās lietas mums jānodrošina pašiem.

Katra kaķa kvalitatīva medicīniskā aprūpe un slimo ārstēšana vidēji izmaksās 45 eiro. Tātad kopā, lai saārstētu un aprūpētu visus 77 kaķus, mums nepieciešami vismaz 3465 eiro!!!

Ļoti lūdzam līdzcilvēku palīdzību, šo izdevumu segšanā.

Ja vari palīdzēt, lūdzu, ziedo, mērķī norādot: “77 kaķu atbalstam”!

Tāpat ļoti novērtēsim, ja atvedīsi uz patversmi kādu kaķu guļvietu, kvalitatīvas barības maisu, cementējošās smiltis tualetei, rotaļlietu, segas, palagus, dvieļus, avīzes vai skrāpeles kaķu asajiem nadziņiem.

Paldies ikvienam, kuram iespēja atbalstīt šos nelaimē nonākušos kaķus! <3

Ziedojumu mērķis: “77 kaķu atbalstam”!

Ziedojumu konts:
Biedrība “Dzīvnieku pansija Ulubele”
“Ozolaine”, Līči, Stopiņu novads
Reģ.Nr. LV 40008095993
AS Swedbank, Swift: HABA LV 22
Konts: LV 97 HABA 0551 0283 5389 3

Paypal: info@ulubele.org

Ziedojumu tālrunis: 90006863 (1 zvans = 4,27 eiro), 90006083 (1,42 eiro)

*Informējam, ka Ulubele ir no-kill-shelter, kurā katru dienu patvērumu rod ap 500 dzīvnieku. Vismaz 300 no viņiem ir iespēja uzturēties patversmē un gaidīt saimnnieku tikai un vienīgi pateicoties lìdzcilvēku ziedojumiem, jo pašvaldība dzīvnieka uzturēšanu patversmē apmaksā tikai pirmās 14 dienas pēc uzņemšanas, taču viņi patversmē uzturas nereti pat vairāgus gadus. Vienas dienas uzturēšana patversmē 1 dzīvniekam izmaksā 2 eiro. Dienā visiem – 600 eiro.

Lasīt vairāk