Atbalsts ar darbībām

Ulubeles komanda labprāt aicina savā pulkā ikvienu, kuram ir laiks un iespēja līdzdarboties Biedrības pasākumos un aktivitātēs.

Kļūsti par brīvprātīgo palīgu dzīvnieku patversmē

Saņem brīvprātīgā palīga apliecību un kļūsti par pastāvīgu palīgu dzīvnieku patversmē. Staidzināt suņus drīkst tikai brīvprātīgie, kuri izgājuši instruktāžu un saņēmuši Ulubeles brīvprātīgā apliecību.

Apliecību vari iegūt, ja esi vecāks par 14 gadiem.

Instruktāžas notiek katru nedēļu sestdienās plkst 12.00!

Instruktāža kopumā aizņem aptuveni 1 h laika. Tajā ietilpst iesācēja-brīvprātīgā instruktāža, iepazīšanās ar patversmi, iepazīšanās ar brīvprātīgā palīga līgumu, tā parakstīšana un brīvprātīgā apliecības saņemšana.

Pēc apliecības saņemšanas un brīvprātīgā līguma parakstīšanas staidzināt suņus drīkst jau tajā pašā dienā un varēs turpmāk braukt uz Ulubeli jebkurā citā dienā no plkst. 11.00 līdz plkst. 15.00.

Par iesācēju instruktāžu, patversmes apskati, līguma un apliecības izgatavošanu tiek lūgts vienreizējs ziedojums 5.- eur apmērā, kas tiek izlietots patversmes dzīvnieku uzturēšanai.

Pievienojies mūsu sludlapu komandai

Katru dienu Ulubeles komanda strādā, lai patversmē nonākušie dzīvnieki atgrieztos mājās pie saviem saimniekiem. Diemžēl sociālie tīkli daudziem joprojām ir „jauns” instruments un saimnieku nezināšanas un pasivitātes dēļ simtiem dzīvnieku tā arī paliek patversmē gaidot…

Šo problēmu efektīvi palīdz risināt sludinājumu izlīmēšana ielās. Mūsu pašu spēki ir nepietiekami, lai aptvertu visu plašo Rīgas teritoriju, tāpēc meklējam papildinājumu savai komandai: BRĪVPRĀTĪGO – sludinājumu izvietotāju!

No Tevis sagaidām:

  • patiesu mīlestību pret dzīvniekiem,
  • vēlmi palīdzēt.

Tavs darba uzdevums:

  • sludinājumu izvietošana par atrastiem dzīvniekiem savā rajonā,
  • sludinājuma noņemšana, ja dzīvnieka saimnieks pieteicies vai patversme apstiprina, ka sludinājums nav aktuāls.

Tev piedāvājam:

  • vieglu darbu, kas sniedz patiesu gandarījumu,
  • reālu iespēju palīdzēt pazudušiem dzīvniekiem atrast savus saimniekus,
  • regulāru informāciju par meklēšanas rezultātiem.

Palīdzi mums Ulubeles stendā

Ulubele piedalās dažādos publiskos pasākumos ar biedrības stendu. Parasti mums līdzi ir arī četrkājainie draugi – patversmes suņi vai kaķi (atkarībā no pasākuma). Esi aicināts pievienoties mums darbam stendā. Atbilstoši Tavām vēlmēm un iespējām varēsi mums palīdzēt gan uzrunājot pasākuma apmeklētājus, stāstot par Ulubeli, par brīvprātīgo darbu, gan pieskatot līdzi paņemtos dzīvniekus, gan atrkatīvi izpaužoties Ulubeles lielajās lellēs (suns Ullu un kaķis Belle), gan dalot informatīvos materiālus u.t.t.

Noteikti Tev pašam arī ir idejas, kā vari palīdzēt Ulubelei un lielajai astaiņu saimei – kļūsti par brīvprātīgo, ziedo savu laiku, palīdzi tādā veidā, kas Tev sniedz gandarījumu!