Atbalsts ar darbībām

Ulubeles komanda labprāt aicina savā pulkā ikvienu, kuram ir laiks un iespēja līdzdarboties Biedrības pasākumos un aktivitātēs.

Covid19 dēļ, brīvprātīgo instruktāžas ir atceltas!

Kļūsti par brīvprātīgo palīgu dzīvnieku patversmē

Saņem brīvprātīgā palīga apliecību un kļūsti par pastāvīgu palīgu dzīvnieku patversmē. Staidzināt suņus drīkst tikai brīvprātīgie, kuri izgājuši instruktāžu un saņēmuši Ulubeles brīvprātīgā apliecību.

Apliecību vari iegūt, ja esi vecāks par 14 gadiem.

Lai izrunātu drošības noteikumus, iepazīstinātu ar patversmes teritoriju un iekšējo kārtību, kā arī suņu staidzināšanas un socializēšanas noteikumiem, jums jārēķinās, ka instruktāža līdz ar līguma parakstīšanu ilgst vismaz pusotru stundu, tādēļ pirmajā apmeklējuma reizē suņus staidzināt nevarēs.

Pirms braukt uz apmācībām un parakstīt brīvprātīgā darba līgumu, aicinām apdomāt, ka brīvprātīgais darbs gluži kā jebkurš cits darbs prasa regularitāti un pastāvīgu iesaistīšanos. Aicinām izlemt, vai būsiet gatavi arī atkārtoti un regulāri atbraukt uz Ulubeli palīgā? Ne tikai staigāt ar suņiem un mīļot kaķus, bet reizēm palīdzēt patversmei  nepieciešamajos darbos teritorijas vai telpu sakopšanā.  Ja jūs atbraucat uz Ulubeli tikai vienu reizi – esat viesis un nav nepieciešamības kļūt par brīvprātīgo.

Par iesācēju instruktāžu, patversmes apskati, līguma un apliecības izgatavošanu tiek lūgts vienreizējs ziedojums 5.- eur apmērā, kas tiek izlietots patversmes dzīvnieku uzturēšanai.

Pievienojies mūsu sludlapu komandai

Katru dienu Ulubeles komanda strādā, lai patversmē nonākušie dzīvnieki atgrieztos mājās pie saviem saimniekiem. Diemžēl sociālie tīkli daudziem joprojām ir „jauns” instruments un saimnieku nezināšanas un pasivitātes dēļ simtiem dzīvnieku tā arī paliek patversmē gaidot…

Šo problēmu efektīvi palīdz risināt sludinājumu izlīmēšana ielās. Mūsu pašu spēki ir nepietiekami, lai aptvertu visu plašo Rīgas teritoriju, tāpēc meklējam papildinājumu savai komandai: BRĪVPRĀTĪGO – sludinājumu izvietotāju!

No Tevis sagaidām:

  • patiesu mīlestību pret dzīvniekiem,
  • vēlmi palīdzēt.

Tavs darba uzdevums:

  • sludinājumu izvietošana par atrastiem dzīvniekiem savā rajonā,
  • sludinājuma noņemšana, ja dzīvnieka saimnieks pieteicies vai patversme apstiprina, ka sludinājums nav aktuāls.

Tev piedāvājam:

  • vieglu darbu, kas sniedz patiesu gandarījumu,
  • reālu iespēju palīdzēt pazudušiem dzīvniekiem atrast savus saimniekus,
  • regulāru informāciju par meklēšanas rezultātiem.

Palīdzi mums Ulubeles stendā

Ulubele piedalās dažādos publiskos pasākumos ar biedrības stendu. Parasti mums līdzi ir arī četrkājainie draugi – patversmes suņi vai kaķi (atkarībā no pasākuma). Esi aicināts pievienoties mums darbam stendā. Atbilstoši Tavām vēlmēm un iespējām varēsi mums palīdzēt gan uzrunājot pasākuma apmeklētājus, stāstot par Ulubeli, par brīvprātīgo darbu, gan pieskatot līdzi paņemtos dzīvniekus, gan atrkatīvi izpaužoties Ulubeles lielajās lellēs (suns Ullu un kaķis Belle), gan dalot informatīvos materiālus u.t.t.

Noteikti Tev pašam arī ir idejas, kā vari palīdzēt Ulubelei un lielajai astaiņu saimei – kļūsti par brīvprātīgo, ziedo savu laiku, palīdzi tādā veidā, kas Tev sniedz gandarījumu!