Brita

BRITA īsā laikā vienu pēc otra zaudēja savus saimniekus un savu māju. Viņa ļoti pārdzīvoja nonākšanu patversmē, noslēdzās un sākumā nebija gatava uzticēties nevienam.Taču pamazām Britiņa pieņēmusi pārmaiņas, kaut arī dzīve apmetusi smagu kūleni.

Visu mūžu 6 gadus vecā sunīte dzīvojusi cieši blakus cilvēkam – viņai bija sava vietiņa siltā mājā un uzticēts pienākums pieskatīt pagalmu un saimniekus. Viņa ir ļoti apzinīga un labi zina, kā uzvesties iekštelpās un cik svarīgi sargāt savējos no nevēlamiem atnācējiem.
Kaut arī citi suņi aiz žoga tiek uzskatīti par aprejamiem, Britiņa savā voljērā labprāt pieņēmusi Šeldonu – Ulubeles īpašo “rūpju bērnu” – suņuku ar neiroloģiskām problēmām. Varētu pat teikt, ka Brita pieskata augumā par sevi lielāko un stiprāko suņupuiku un nemaz nedusmojas, ja Šeldons reizēm koordinācijas trūkuma dēļ viņai neveikli uzskrien virsū vai uzgrūžas, tikai labsirdīgi noburkšķ un pastumj nost.

Prieks par to, ka Brita ir atvērusies, labprāt iet pastaigās, sirsnīgi komunicē ar cilvēkiem. Un kāds mums visiem bija pārsteigums, kad kādā dienā Britiņa kautrīgi atnesa un piedāvāja bumbiņu – paspēlēsim? Atklājās, ka Brita ir īsts bumbiņspēles fans un viens no retajiem suņiem, kas iemācījies vienlaicīgi mutē paņemt 2 tenisa bumbiņas! Tad aizmirstas visi pārdzīvojumi un skumjas – Brita ir kā mazs kucēns, kurš azartiski priecājas par katru savu uzvaru!

Taču vairāk par visu Brita priecātos par cilvēku, kurš vestu viņu sev līdzi – par to, ja viņai atkal būtu savas mājas un savi cilvēki, ko mīlēt un pieskatīt.

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/mekle-majas/ulubele-mekle-majas-suns-28844?fbclid=IwAR0njm0vso33KwVconLggcWIls8UeRyo7Ks7qyerDIcczj9aWLttThH37Kg