Čiko

Neliela auguma 6 gadus vecais Čiko tikko palicis bez saimnieces. Pieradis pie rāmas dzīves kopā ar savu cilvēku un “savu” kaķi privātmājā, kur var brīvi dzīvoties gan iekštelpās, gan šiverēt pa pagalmu, patversmē viņš jūtas ļoti slikti – ar katru dienu sliktāk.

Viņu – pēc dabas draudzīgu, saticīgu un mierīgu suni, patversmes troksnis, suņu un cilvēku daudzums traucē, nomāc. Atrodiet jebkuru sinonīmu vārdam “kaitināt” un sapratīsiet, kā jūtas Čiko un cik ļoti viņš pēc iespējas ātri grib tikt prom, uz mājām.
Čiko ir amizants un omulīgs suņu kungs, taču ņemsim vērā, ka tikko piedzīvojis smagu satricinājumu – saimnieces zaudējumu un dzīves apstākļu maiņu, ko dziļi sirsniņā ļoti ļoti pārdzīvo. Tāpēc ilgojas pēc kāda, kurš suni negaida kā pašsaprotamus svētkus mājā, bet kurš mīļi un un saprotoši palīdzēs Čiko samierināties, pieņemt pārmaiņas un kopīgi piedzīvot jaunus notikumus, jaunas uzvaras un pāri visam – prieku dzīvot un uzticēties! Tātad – gaida īstu draugu!
Jo viss labākais vēl tikai nāks – kopā.
Ja esi gatavs būt mīļš un iecietīgs Čiko draugs, brauc un iepazīsties! Čiko grib mājās.

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/mekle-majas/ulubele-mekle-majas-suns-29712?fbclid=IwAR13Qy7-tQmcdZn5Ps5BciSH-wHae9p_cG6MSEEihvANWbVv6gbI0wk-mUk