Grāfs

“Tās acis!!!”,- pirmoreiz ieraugot Grāfu, visi nosaka un novērš skatienu. Jo neparasto dzintara krāsas acu caururbjošais skatiens trāpa pašā sirdī un ilgi nelaiž vaļā ne prātu, ne sajūtas…
Grāfs ir liela auguma nopietna izskata astoņus gadus vecs suņu kungs, kuru dzīve līdz šim nav saudzējusi.

Šķiet, ka visas viņa dzīves mācības un pieredze koncentrējas divās spožās, dzeltenās, uzmanības pilnās, jautājošās acīs.
Varbūt pie vainas ir arī Grāfa vārds, taču izskatās, ka viņa kopējo imidžu vēl “uztaisa” īpašā ausu forma, kas atgādina nevērīgi uzmestu musketiera cepuri – kā jau īstam grāfam, kuram ir sava pašpārliecība un maz rūp citu domas.

Grāfa dzīve nesaudzīgi veidojusi viņa pašreizējo raksturu. Visu mūžu būdams spiests dzīvot lielā suņu barā un cīnīties par iztikšanu, Grāfs viennozīmīgi atsakās draudzēties un pat ļaut pietuvoties citam sugas brālim – vienmēr gribēs palikt vienīgais – tas jārespektē.
Attiecības ar iepriekšējo saimnieku Grāfā atstājušas arī rūgtas atmiņas par vīriešu dzimtes cilvēkiem, tāpēc viņš uzticas tikai dāmām, sevišķi tad, ja jādodas kopīgā pastaigā. Nav jau tā, ka vīrieši ienaidnieki, bet vajadzīgs laiks un pacietība, lai iegūtu viņa uzticību.
Taču dāmas Grāfs mīl no visas sirds – draudzīgāku un lojālāku suņudraugu nemaz nevar iedomāties. Attiecībās ar sievietēm pēkšņi atveras viss Grāfa ilgi slēptais un glabātais mīļuma potenciāls – reizēm pat šķiet, ka viņš pats nokaunas par to, cik mīlīgs un maigs spēj būt.

❤️ Grāfs ļoti gaida to savu iespēju, kāda līdzvērtīga bingo vai citu loto spēļu lielajam vinnestam – stipra rakstura jauku dāmu (vai pat vairākas vienā ģimenē!) ar savu māju un pārliecību, ka astoņi gadi stiprajam staltajam Grāfam ir labākais vecums kopdzīvei. Jo arī Grāfam pūrā līdzi nāks dažas ļoti svarīgas lietas: uzticība līdz mūža galam un Zelta veselības polise, kā ikvienam Ulubeles senioram.

🙏Ja nevari viņu adoptēt, lūdzu atbalsti Grāfa un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku! Grāfs patversmē mīt vairāk nekā gadu. Bez līdzīgi domājošo atsaucības no-kill patversme pastāvēt nevar, tāpēc no sirds pateicamies, ja atbalstīsi viņu iespēju: https://www.ziedot.lv/izdari-sirds-darbu-3589

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/mekle-majas/ulubele-mekle-majas-suns-26227?fbclid=IwAR1X3dniWonmD7XbpLR9UWjtcwamj6oeWBxtTkKnb4jgpOfIRVBSpD_bg1c

Foto – Ivars Tračums