Grēta

Veikla, lokana, atsperīga, modra un vienmēr gatava medībām – īsta zebiekste! 🐕

Skaistās Grētas neparastais eksotiskais izskats uzreiz piesaista skatienu, bet graciozās kustības neļauj šai uzmanībai atslābt. Viņa ir nemitīgā kustībā un izaicinājumā. Grēta ir labdabīga pret cilvēkiem un uztver tos pēc izjūtas – kā kompāniju patīkamai laika pavadīšanai vai straujai saspēlei un sacensībai.

Mācējusi saprasties ar suņiem, jo dzīvojusi kopā ar citiem lielā barā, viens otru iedvesmojot uz nerātnībām un blēņām. ❗

Bet Grētas svarīgākais raksturlielums ir hiperaktivitāte. Visa cita dzīva radība Grētas uztverē to vien dara, kā izaicina: “noķer mani, ja vari!” Un tad nu viņa gatava uzrāpties kaut pa stāvu sienu, uzlēkt nez cik metru augstumā vai spontāni izplēst caurumu žogā, lai pierādītu, ka viņa var gan! 2 gadus vecās Grētas saimniekam jābūt tikpat azartiskam un gatavam piedzīvojumiem. Taču ne avantūristam!

Tas būs Grētas cilvēka lielais, atbildīgais uzdevums – iemācīt viņai, ka ne viss, kas kustas, ir jāķer. Ka arī pati pārvietoties var arī mierīgi un rātni. Ka dresūras komandas nav vis jautri, bezbēdīgi izsaucieni kopīgas spēlītes laikā, bet nopietna prasība, kas jāizpilda un jārespektē. Grēta mācēs uzvesties dzīvoklī vai labprāt dzīvos privātmājas iekštelpās, taču ar nosacījumu par ikdienas sportiņu un pietiekamu fizisku aktivitāti svaigā gaisā. Viņas liktenis tiks nodots tikai atbildīgās rokās – kopīga skološanās un pastāvīga sekošana Grētas uzvedībai un uzvedības korekcija ir obligāta! ♥

Par to pretī būs veikla, lokana, eksotiski skaista, mīļa un PAKLAUSĪGA suņu meitene Grēta, kas būs gan uzticams kompanjons #paliekammājāskopā, gan līdzgaitniece ikdienas darba gaitās birojā vai saimniecībā.


RU

Грета. Ловкая, гибкая, пружинистая, бдительная и всегда готова к охоте – истинная ласка!Красивый, необычный, экзотический внешний вид Греты сразу привлекает внимание, а грациозные движения не дают этому вниманию ослабнуть. Она в непрерывном движении и азарте.

Грета доброжелательна к людям и чувствует их интуитивно – как компанию для приятного времяпровождения или быстрых игр и состязаний. Научена коммуникации с другими собаками, жила в большой компании, вдохновляясь взаимно на всякие проказы.

Превалирует в характере Греты -гиперактивность. Ее сущность только и делает, что взывает – поймай меня, если можешь! Она готова влезть на отвесную стену, прыгнуть не пойми на какую высоту или проделать дыру в заборе, чтобы показать – я могу!

Хозяину 2-летней Греты нужно быть азартным и готовым к приключениям. Но не авантюристом! Человеку Греты будет большое ответственное задание – научить ее,что не все,что движется, нужно ловить. И то, что передвигаться можно спокойно и чинно. И что команды дрессуры- не приглашение к веселой игре, а серьезное требование, которое нужно выполнять и уважать.

Грета научится вести себя в квартире или с радостью будет ночевать внутри частного дома при условии ежедневных нагрузок и достаточной физической активности на свежем воздухе.

Ее судьба будет вручена только в надежные руки – тщательное обучение,контроль и коррекция поведения обязательны! ♥

Взамен получите ловкую, гибкую, экзотически красивую, любимую и ПОСЛУШНУЮ девочку Грету, которая будет надежным компаньоном дома и в трудах.

FOTO – I.Tračums