Lio

Konkursā par iznesīgākā džentelmeņa titulu Ulubeles seniors Lio ar iesirmo bakenbārdu droši vien tālu aiz sevis atstātu vairumu jauno un daudzsološo suņu puiku. 8 gadus vecā Lio šarms reti kuru atstāj vienaldzīgu gan krāšņā kažoka, gan ieturētās uzvedības dēļ.

Lio pēc dabas ir neuzbāzīgs, atturīgs un vienlaikus ļoti draudzīgs, sirsnīgs. Lieliski māk atrast kopīgu valodu ar visa vecuma bērniem – īsts bērnu draugs, iedrošinātājs un kompanjons. Ļoti tolerants pret citiem suņiem.

Savu pastaigas pavadoni Lio izvadā nesteidzīgi un cēli. Vienmēr ļoti priecājas par viņam veltīto uzmanību un sarunām ar cilvēku.

Tomēr ir viena lieta, kas Lio liek izkrist no atturīga džentelmeņa lomas – tā ir bumbiņa ⚽️ ! Viņam ļoti patīk spēlēties ar to un bumbiņspēle atklāj viņa patiesi priecīgo pusi – tik jautrs un dzīvespriecīgs, ka par senioru nenosauksi!

Nujā, un tie kaķi… Ar kaķiem gan Lio nebūs draugos, tie viņā tikai izraisa negaidītu paātrinājumu un vēlmi padzīt kaut kur tālāk prom no acīm.

Lio būs mājas mīlulis un kompanjons ikvienai ģimenei (bez kaķiem). Ideāla izvēle adopcijai tiem, kam patīk ziemeļnieki, bet nav ļoti aktīvs dzīvesveids. Lio ir līdzsvarots un lēnprātīgs, viņam nav nepieciešami ikdienā noskrieti gari kilometri, bet gan sarunām piepildītas pastaigas ar saviem cilvēkiem un suņu draugiem.

Kā jau Ulubeles senioram, Lio ir sava Zelta veselības polise, kas nodrošina veterināro aprūpi uz Ulubeles rēķina līdz mūža galam.

❤️ Lio ir Ulubelē kopš šī – 2020.gada pirmās dienas. Sākotnēji viņš skaitīja dienas, līdz atkal atgriezīsies mājās.

Tagad jau sapratis, ka diemžēl vecajās mājās viņu vairs negaida un skaita mēnešus, līdz kāds viņu pamanīs, iemīlēs un aizvedīs uz jaunām mājām.

Ļoti negribētos, lai sirmajam un sirsnīgajam džentelmenim Lio būtu jāsāk skaitīt gadi, kopš viņš nokļuvis patversmē…💛

Foto – Karina Isahanova