Migijs

Brašais rosīgais MIGIJS – šarmants vīrs pašos spēka gados. Ar ļoti lielu vilkmi uz mājām! Migijam ir 7 gadi, stalta stāja un saticīgs raksturs. Runājot par attiecībām ar suņiem – meitenes pieņem un džentlmeniski respektē, ar puikām drīzāk grib atrast kopīgu valodu, nevis kašķēties. Labprātāk samiernieciski paliks atbildi parādā, nekā mēģinās par katru cenu pārliecināt.

Runājot par attiecībām ar cilvēkiem – Migijs ir pašpietiekams un līdzsvarots, bet sirsnīgi atbildēs uz draudzīgu uzrunu vai žestu – uz katru viņam personīgi vērstu uzmanības izpausmi. Arī tad, ja pastaigas sākumā pats grib uzdot tempu, tad pēc mazām pārrunām labprāt piemērosies līdzgājēja noteikumiem. Svarīgākais – izrunāt un saprasties. Un samīļoties.

Ja par kādu Ulubeles iemītnieku var teikt “darbīgs”, tad par Migiju noteikti! Viņš noskatījis, kā uzkopj viņa voljēru un labprāt pats piepalīdz pēc savas saprašanas – Migijs rok un rušina un vienmēr priecīgi sagaida kopēju, lai atrādītu paveikto – cerībā uz uzslavu par padarīto. Tāpēc Migijs būs laimīgs par saimnieku, kurš viņa darbīgumu neuzskatīs par netikumu, bet ievirzīs noderīgā gultnē – kopīgos saimniecības darbos vai garās pastaigās. Un galu galā- par saimnieku, kurš kā alternatīvu piedāvātu iespēju dzīvot iekštelpās.

Ulubelē ir daudz piemēru, kad dzīve dzīvoklī izmaina nenogurdināmus un it kā nepārmācāmus “racējus” – piemēram, Arhitekts vai Riekstiņš.
Ja gribat sev blakus saticīgu, draudzīgu un brašu skaistuli – Migijs gatavs pieteikties iepazīšanās randiņam! Iedzimtā kautrība varbūt neļaus atklāt visus savus tikumus pirmajā satikšanās reizē, bet katra nākamā būs tikai patīkams pārsteigums. Nu tas mazliet par Migiju, kurš gaida savu cilvēku. Ulubelē, Līčos. Katru dienu no 10 līdz 17. Ļoti gaida jau pusotru gadu.

Foto – Ivars Tračums