Pipars

Pipars – Ulubeles smaidīgais “smagsvars”.
Pēc auguma – milzis, pēc izskata draudīgs, pēc stājas – vērīgs sargs. Neticami, taču pēc dabas – draudzīgs un labsirdīgs mīļums pret savējiem. Ar cilvēku grib un māk atrast kopīgu valodu, lai tālāk atrastu kopīgas nodarbes – pastaigas un spēles.

Jā, mēs neieteiksim Piparu ģimenēm ar maziem bērniem, jo Piparam diemžēl maza sajēga par fizikas likumiem – par ķermeņa masas un ātruma reizinājumu=impuslu, kā arī par elastīgu un neelastīgu sadursmju teorijām. Vienkārši sakot, Pipars prieka vai neuzmanības dēļ var viegli apgāzt un apskādēt kādu mazāku cilvēciņu.
Tātad draudzīgs un komunikabls ar cilvēkiem, lai gan mazliet nekoordinētām spēka izpausmēm nejaušības dēļ.
Taču cits stāsts par attiecībām ar suņiem. Suņu meitenes piecieš – ar nosacījumu, ja neuzbāzīgas. Suņu puikas Piparu šobrīd uzreiz sauc uz kara takas – tie viņam nepatīk! Nejautājiet kāpēc. Taču pilnīgi iespējams, ka mierīgos mājas apstākļos Pipars tos vairs neuztvers tik nervozi, iespējams, ka tieši suņu ciešās attiecības patversmes teritorijā ir iemesls augošai nepatikai un kašķīgām attiecībām.
Jaunajam saimniekam kopā ar Piparu vajadzētu iziet paklausības nodarbības – tas tādēļ, lai būtu droši viens par otru visās situācijās.

Ja nu jāsaka īsais kopsavilkums, tad septiņus gadus vecais Pipars ir nopietns, lādzīgs un draudzīgs puisis. Savējos sargās un uzmanīs. Būs lielisks kompanjons atbildīgam, draudzīgam un stipram cilvēkam un viņa ģimenei.
Viņš ir supersuns!

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/atrastie/ulubele-atrasts-suns-29576?fbclid=IwAR1xtOhihTcRoz14-vXmC93w8VWzKe34CpMy3MXLPMFkQwSAajYU61KasQM