Spicausis Rembo

Kurš teicis, ka pieaugušajiem jābūt prātīgiem un nopietniem? Katrs drīkst būt tik jauns un nebēdnīgs, cik sirdī jūtas!
Kaut arī Rembo purniņš jau maķenīt iesirms, acīs ir šķelmīga dzirksts un kustībās jaušams labi trenēts atsperīgums. Pastaigas laikā ik pa mirklim uzmet jautājošu skatienu – nu ko, padauzamies mazliet?

Taču tas ir tikai aicinājums – pats sev ballīti neuztaisīs un nerausies skriet pilnos auļos, vispirms rēķināsies ar pastaigas biedra noskaņojumu.
Pēc pases datiem Rembo var saukt par nobriedušu vīru – gandrīz opi, bet pēc dabas viņš ir no tiem, kas “izgriež pogas” jaunajiem ar savu vitalitāti, smaidīgo dabu, draiskumu un dzīves pieredzi arī, starp citu.
Ar suņu meitenēm saprotas bez problēmām, bet suņu puikām grib ierādīt vietu tikai tad, ja tie aiz sētas uzmācīgi rej. Visādi citādi ir saticīgs un laipns.
Rembo ļoti patīk cilvēki, var just, cik ļoti ar katru sava zīdainā kažoka spalviņu viņš noilgojies pēc cilvēka sabiedrības, pēc savstarpējām sarunām, pēc nedalītas uzmanības. Rembo gatavs pieņemt jebkādus dzīves apstākļus – dzīvokli vai privātmāju – galvenais, lai tajā būtu cilvēki, ar ko dalīties lielos priekos un sīkās nepatikšanās, ar kuriem kopā reizēm pastrādāt kādas nebēdnības un reizēm – prātīgi parunāties. Uzticamāku kompanjonu par Rembo grūti iedomāties, jo sirsnīgums un lojalitāte ir viņa rakstura svarīgākās īpašības.

Ja jautāsiet, kapēc Rembo labās auss galiņš ir iešķelts, tad viņš teiktu – kārtīgu vīru dzīves rētas tikai izdaiļo, padara neaizmirstamu un unikālu! Kad atbrauksiet uz Ulubeli, meklējiet Rembo – spicausi Rembo ar iešķelto austiņu!

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/atrastie/ulubele-atrasts-suns-25743

Foto – Ivars Tračums