Laimiņa

Laimiņa

“Smalkā, trauslā 6 gadus vecā Laimiņa kaķenīte ir kautrīga un mazliet bikla, taču vienlaikus ļoti mierīga un prātīga.

Lai atklātu savu sirsniņu un izrādītu mīlestību, Laimiņai vispirms ļoti svarīgi iepazīt un iedraudzēties ar cilvēku – svešiniekiem viņa neuzticas un skaļiem vārdiem arī nē.

Lasīt vairāk

Koperfīlds

Koperfīlds

“Lieliskais 6 gadus vecais Koperfīlds ieguva šo vārdu, jo sākumā patversmē pierādīja sevi kā izcilu burvju mākslinieku, kam neviens žogs, vārti vai durvis nav šķērslis uz brīvību.

Tagad gan sapratis, ka izlaušanās nemaz nav tā vērta, ja patversmes voljērā vienmēr gardas pusdienas, silta miga un kopīgas pastaigas ar foršiem brīvprātīgajiem.

Lasīt vairāk

🐾 Sociālās kampaņas “Mājdzīvnieka mājas ir cilvēks” PĀRVĒRTĪBU STĀSTS. 🍁

🐾 Sociālās kampaņas “Mājdzīvnieka mājas ir cilvēks” PĀRVĒRTĪBU STĀSTS. 🍁

🐕 Jaukā mīlīgā sunīte pēkšņi kā no zila gaisa uzradās kādas nelielas apdzīvotas vietas ielas malā. Līdz šim neviens viņu tur nebija manījis. Vietējie satraucās: kā tad tā – izskatās taču pēc šķirnes suņa – noteikti saimnieks tūlīt atnāks un tas izrādīsies tikai pārpratums! Taču saimnieks neuzradās ne tajā dienā, ne nākamajā.

Lasīt vairāk

Edžiņš

Edžiņš

Ja jaukais Edžiņš pēc pases datiem skaitās opis, tad viņš noteikti ir no tiem opjiem, par kuriem saka – vīrs labākajos gados. Skaidrs, ka par puiku viņu nenosauksi, taču uzmanīgais skatiens, ieinteresētība apkārt notiekošajā un lielā labestība pret cilvēkiem neļauj noticēt, ka Edžiņam ir 12 gadi. Arī viņa staltā stāja, atsperīgā gaita un eleganti saslietās ausis uzprasās uz komplimentiem un pārliecību, ka labākais vēl tikai nāks.

Lasīt vairāk
1 2 3 99