Izdari sirds darbu!

Izdari sirds darbu!

🙏 JŪSU ZIEDOJUMAM ULUBELĒ IR DZĪVĪBAS VĒRTĪBA! 🙏
Lūdzu palīdziet atbalstīt no-kill principu un izglābt, izārstēt, ik mēnesi uzturēt 150 patversmes īpašos iemītniekus, tai skaitā seniorus un patversmē nonākušos smagi slimos vai savainotos, par kuriem neviens cits vairs nerūpējas!

Lasīt vairāk

Aktīvais Krišiņš

Aktīvais Krišiņš

🐕 Prieks saņemt ziņas par mūsu adoptētajiem iemītniekiem – jaunā, aktīvā suņupuikas Krišiņa adopcijas pieredze ir lielisks piemērs tam, kā kopīgas nopietnas nodarbības pie kinologa maina saimnieku un suņa savstarpējo saprašanos un pielāgošanos jaunajai dzīvei, jo saimnieki no sirds ir gatavi veltīt uzmanību un laiku savam jaunajam ģimenes loceklim.

Lasīt vairāk

Mopsenīte Stefa!

Mopsenīte Stefa!

Labdien!
Stefānija jeb vienkārši Stefa un brālītis Čipis sūta sveicienus Ulubelei. Stefa pie mums jau dzīvo divas nedēļas un jūtas lieliski. Nekas nevar būt labāks par siltu gultiņu un cilvēka klēpi, kurā ieritināties katru mīļu sekundīti. Sešu gadu vecums noteikti nav šķērslis rotaļām un garām pastaigām pa mežu.

Lasīt vairāk

Kaķu puika Ūsiņš!

Kaķu puika Ūsiņš!

Sveiciens Ulubeles komandai!

Ūsiņš ir kopā ar mums kopš gada sākuma, un tik jauki, ka tiešie tajā ciemošanās dienā sastapām viņu un varējām vest līdzi un mājām. Kā izrādijās tieši tāds spalvu kamoliņš mums bija pietrūcis, jo mājās kļuva vēl mājīgāk. Ūsainais ir liels draugs bērniem, ar kuriem bieži vien ir “uz viena viļņa” un kopā nekad nav garlaicīgi, kopā rotaļājas un nosnaužas.

Lasīt vairāk

Ozi mājās jau 2 gadus!

Ozi mājās jau 2 gadus!

Labdien, Ulubele! Vakar mūsu mīlulim Ozi ,palika 7 gadiņi. Un ir pagājuši gandrīz 2 gadi, kopš Ozi ir mūsu ģimenes mīulis. Ozi ir brīnišķīgs un brīnumains sunītis! Gudrs un ļoti runātīgs , tā runāšana nav riešana, bet tāda kā ūjināšana☺ Pa šo laiku, Ozi ir iemācījies kāpt pa kāpnēm, peldēt (pilnīgi nebija peldētājs), nebaidīties no kaķiem,mūsu mājā dzīvo arī 2 kaķi.

Lasīt vairāk

Pušoka stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

Pušoka stāsts ! Sirds siltumu 100 opīšiem !

“Kaķīša dzirnavas” nav tikai skaista pasaka – kādam baltam sirmam kaķītim tā kļuvusi par īstenību.
🐾 10 gadus vecajam kaķu opītim Pušokam bija mirusi saimniece un kāda radiniece viņu atgādāja uz Ulubeli – iestūķētu plastmasas maisā, izvārgušu, noraudājušos, ar saķepušu un smirdīgu kažoku. Pušoka kažociņš patversmē pamazām atauga, bet sirds bija bēdu pilna. Viņš ļoti skuma.

Lasīt vairāk

Kaspers

Kaspers

2019.gada 1.septembrī kāds uzvilka baltu kreklu un apņēmīgi uzsāka jauno mācību gadu, bet kāds cits bez lieliem sirdsapziņas pārmetumiem piesēja suni Bolderājas mežā pie koka un atstāja likteņa varā. Savējo vai svešu – nezinām. Izrādās, sunim bija reģistrēts mikročips, bet saimnieka kontakti tīši vai netīši norādīti nepareizi un datu bāzē norādītais saimnieks reālajā dzīvē nav sameklējams. Kopš atrašanas brīža neviens par suni nav interesējies…

Lasīt vairāk

Edžiņš

Edžiņš

Ja jaukais Edžiņš pēc pases datiem skaitās opis, tad viņš noteikti ir no tiem opjiem, par kuriem saka – vīrs labākajos gados. Skaidrs, ka par puiku viņu nenosauksi, taču uzmanīgais skatiens, ieinteresētība apkārt notiekošajā un lielā labestība pret cilvēkiem neļauj noticēt, ka Edžiņam ir 12 gadi. Arī viņa staltā stāja, atsperīgā gaita un eleganti saslietās ausis uzprasās uz komplimentiem un pārliecību, ka labākais vēl tikai nāks.

Lasīt vairāk
1 2 3 95