💔 Skaistā, cēlā MATILDE nu ieguvusi eņģeļa spārnus un devusies uz Dieva dārziem.

Matilde Ulubelē nonāca pirms gada ar smagi iedragātu fizisko un garīgo veselību. Diemžēl viņa nemācēja cilvēku valodā izstāstīt piedzīvoto, tikai ļāva nojaust: 3 gadus vecā suņu meitene bija kļuvusi akla, jo saimnieks viņu bija nežēlīgi sitis pa galvu. Ielaistās slimības nebija ārstētas un droši vien arī sāpēja. Viņa bija tramīga, apjukusi un neuzticējās cilvēkiem, jo saimnieks bija izturējies kā pret nevērtīgu lietu, uz kuru vardarbīgi izgāzt visu savu naidu un dusmas.

Matilde… 💔 bez asarām un bezspēcīgām dusmām nebija iespējams noskatīties kā stiprā un staltā Matilde apjukusi maldās tumsā un neapjaušamā telpā, kā mācās dzīvot pēc skaņu, smaržu un sajūtu norādēm un cik grūti viņai to visu aptvert…

🙏 Paldies visiem Matildes draugiem Ulubelē, kas iedrošināja un mācīja viņu dzīvot pa jaunam! Tā viņai bija jauna pasaule un jauna pieredze.

Taču no visiem cilvēkiem Ulubelē Matilde pa īstam izvēlējās uzticēties tikai 2 puišiem. Paldies, Niks un Romāns, par uzticību Matildei, par uzmanību, maigumu un mīlestību, ko viņa nekad iepriekš dzīvē nebija sajutusi. ❤️

Niks un Romāns neskaitīja savu laiku un bija klāt vienmēr, lai palīdzētu un vienkārši paturētu Matildes ķepu, kad viņai lika sistēmas, špricēja, deva zāles un veica pārbaudes.

Arī tad, kad ārsti sen vairs nedeva cerības, viņi bija kopā ar Matildi – iedrošināja, uzmundrināja un bija tas stiprais drauga plecs, uz kura izstāstīt un izraudāt visu, visu.

Iepriekšējā vakarā ilgi izrunājusies ar Romānu, nakamajā dienā Nika rokās Matilde aizgāja. Klusi un mierīgi. 🙏

Lai tur, augšā atkal varētu ieraudzīt zilas debesis un zaļu zāli. Lai vērotu mūs no mākoņa maliņas un tagad iedrošinātu mūs.

Vieglu skrējienu Tev, Matilde, Debesu dārzos un Mēness pļavās! Esi laimīga, izbaudot Saules spožumu un mākoņu tēlus! Uz tikšanos, Matilde! 🐾 Uz satikšanos! 💛💛💛

Foto – Niks Freimanis