💛 U komandas māju stāsti👣🐾KATRĪNAS mājās: Mūna

Katrīna – Ulubeles Cilvēcības skoliņas absolvente gadu gaitā izvērtusies par uzticamu U komandas cilvēku – īstu “ķepu cilvēku”, kas ar entuziasmu un mīlestību palīdz aprūpēt ne tikai suņus un kaķus, bet arī trušus, žurciņas, kazas un citus Uubelē nokļuvušos zvērus. Bet Mūna uzrunāja Katrīnu pirmā.

Katrīnas stāsts par Mūnas ienākšanu ģimenē.

🐈 Kad sāku palīdzēt Ulubelē, sirsniņā iekrita vienmēr draudzīgā un mīļā Skanstes dārza kaķenīte Mūna. Mūna nāk no Skanstes dārziņiem, kur viņa un vēl daudz kaķi palika bez patvēruma, visu dzīvi bija ielas kolonijas kaķītis, pieradusi dzīvot ārā.

Ar ģimeni atbraucām ciemos pie Mūnas, viņa mums visiem ļoti iepatikās, jo īpaši tētim.

Vēlāk visu apdomājām un nolēmām, ka Mūna būs pilnvērtīgs mūsu ģimenes loceklis.

Šaubas, ka mūsu jau esošā kaķene Minka varētu nepieņemt Mūnu, bija gandrīz veltīgas. Abas ar laiku aprada un, pateicoties Mūnas jaukajam un padevīgajam raksturam, nekādi kautiņi nenotiek. Kā arī bažas par to, vai kaķis, kas vienmēr dzīvojis ārā, spēs iejusties pilsētas dzīvoklī, bija veltīgas – Mūna ir īsta dīvāna karaliene 😄!

Kad aizbraucam uz laukiem, Mūna uzturas mūsu tuvumā, nekur tālu neiet, bet gulšņā uz terases, pieskata mūs un bauda svaigo gaisu. Turpinājām arī mājās ārstēt Mūnas ausis – neteiksim, ka Mūnai tas patika, bet kas jādara – jādara! Tagad veselība ir pilnīgā kārtībā. Katru vakaru guļ pie manis, un pa dienu dzīvojas kopā ar mums.❤️

🙏 Mana un Mūnas Jaunā gada sapnis vēlēšanās ir: lai mājās dodas runcis Sniedziņš ❤️ Pirms pusgada Sniedziņš nonāca patversmē savainots, pārbijies un ļoti nolaistā stāvoklī – likās, ka viņš vienmēr ir bijis un būs mežonis, bet jau pēc pāris dienām atklāja savu īsto jauko raksturu. Joprojām atkopšanās procesā, ārstējams un tikai ceļā uz savu īstā Baltā Kaķīša kažociņu un lepno pašcieņu. Pāri visam – Sniedziņš ir ļoti mīļš kaķis, draudzīgs gan ar cilvēkiem, gan ar citiem kaķiem – īsts mīlulis ar īstām kaķīša dzirnaviņām.

Kā jau senioram ar trauslu veselību, viņam būs nepieciešama uzmanība un rūpes vienmēr. Bet pretī būs bezgalīga mīlestība un mīļums. Vienmēr ❤️

Sniedziņš
Sniedziņš
Sniedziņš
Katrīnas mājās – Mūna. Bet šajā foto Mūna vēl Ulubeles Kaķu dārzā ar saviem likteņbiedriem no likvidētajiem Skanstes dārziņiem.