💛 U komandas māju stāsti 👣🐾JUSTĪNES mājās: Piksis un Kode

Ulubele var lepoties, ka mums aug lieliska jaunā maiņa – patiesa mīlestība uz dzīvniekiem pirms dažiem gadiem atvedusi uz Ulubeles Cilvēcības skoliņu, kas pamazām dabiski pārauga draudzībā ar patversmes iemītniekiem un vēlmē iesaistīties Ulubeles ikdienas dzīvē.

Tās nav tikai smukas bildes un vārdi – tie ir kopīgi mērķi un kopīga ikdiena, rūpes un pārdzīvojumi. Tāpēc varam teikt, ka jaunā paaudze ir pilntiesīga un neatņemama U komandas sastāvdaļa. 💛

Par to liels paldies vecākiem, kuri izaudzinājuši tik līdzjūtīgus, čaklus un atbildīgus bērnus, vecākiem, kuri ļauj bērniem piepildīt savus sapņus! ❤

JUSTĪNE stāsta:

🐀 Kad šajā pavasarī Ulubelē nokļuva dekoratīvās žurciņas, kuras kādā dzīvoklī tika turētas uz balkona un galu galā bija kļuvušas liekas, nemaz nedomāju, ka ņemšu kādu no viņām mājās. Bet diendienā iepazīstot šīs žurciņas, ļoti iepatikās Piksis. Vienīgā bēda – viņam nepatika citas žurkas, tāpēc žurku mājā bija regulāri konflikti.

Tā nu Piksis gluži dabiski pārvācās uz dzīvi pie manis. Pagāja laiks, viņš pierada pie jaunās vides un parādijās arī viņa raksturiņš 🙈 Lēmām par labu viņa kastrācijai. Piksis iedzīvojās un mūsu ģimenē pamazām brieda lēmums par labu otras žurciņas adopcijai.

Sirdī iekrita Kode – mamma 15 burvīgiem bērniņiem. Super mamma – bērnus sargāja pamatīgi. Metās virsū un koda cilvēkiem… Tieši tādēļ viņu sauc par Kodi 😄 Loģiski, ka viņai izredzes atrast mājas bija mazākas nekā pārējām žurciņām, kuras bija daudz draudzīgākas.

Piksis Kodi pieņēma pamazām. Bet tagad varu teikt, ka viņi abi ir krietni socializējušies un kļuvuši draudzīgāki! Abi dzīvo laimīgu un pilnvērtīgu dzīvi – skraida pa istabu, rušinās puķupodos, čuč savā šūpuļtīklā un regulāri tiek cienāti ar augļiem, dārzeņiem un citiem gardumiem.

Laimīga dzīve diviem “lecīgiem” brīvdomīgiem raksturiem, kuri citu draudzīgu un sociālu žurciņu vidū uz adopciju rindā būtu pēdējie un gaidījuši ilgi, iespējams – bezcerīgi.

🙏 Mans Ziemassvētku sapnis ir atrast mīlošas mājas suņu opim GREJAM ❤ Viņš ir suns, kuram jau sen bija jābūt mīlošā ģimenē, nevis 3 garus gadus jānīkst patversmes voljerā. Suns, kurš neuzticēsies uzreiz, bet no visas savas sirds mīlēs savējos. Ļoti gudrs un paklausīgs – prot komandas un gatavs mācīties vēl un vēl. Savus cilvēkus ļoti sargās un uzmanīs. Ir gatavs draudzēties ar citiem suņiem, bet maziem bērniem un kaķiem gan nebūs draugs.

Meklē zinošus un ļoti atbildīgus saimniekus, kuri nopietnajā Grejā ieraudzīs to smaidīgo un sirsnīgo dvēselīti, kuru pazīstam mēs…❤️

Grejs
Grejs