💛U komandas māju stāsti 🐾👣 – sekojiet!

Zinātāji parasti saka, ka liela dzīves kļūda ir ņemt darbu uz mājām. Darbaholisms esot atkarība, no kuras jāatradinās. Tam varētu piekrist. Līdz mirklim, kad runa ir par U komandu. Mums katram darbs kļuvis par dzīvesveidu vai otrādi – dzīvesveids par darbu. Tas iespējams tikai tad, ja to vada sirds un mīlestība. Neizplūstot detaļās – mūsu mājas ir kļuvušas par Ulubeles iemītnieku mājām – tiem, kam bijuši īpaši raksturi, īpašas vajadzības un skarbi dzīvesstāsti. Tiem, kurus citi, iespējams, nekad neizvēlētos adopcijai. Nokill patversmē ir daudz tādu, kuri gaida savu Cilvēku ilgi.

Daudzi, atbraucot uz patversmi aizkustinājumā bieži saka – ja es varētu, paņemtu mājās visus, bet… Un aiz “bet” seko loģiski argumenti “pret”, ko tiešām novērtējam, jo atbildīgi, izsvērti lēmumi dzīvnieka adopcijā ir pamatu pamats.

Savukārt, mūsu lēmumi reizēm ir iracionāli un loģiskiem argumentiem neizskaidrojami, taču nekad ne sasteigti un spontāni, jo tos “paņemamos” pazīstam līdz pēdējam smalkumam, zinām viņu veselības un uzvedības problēmas, mīlam un piedodam viņu vājības un zinām, ka nekad nenodosim.

Mēs gribam pastāstīt par U komandu un tās zvēriem – tas ir, par cilvēkiem, kam Ulubeles dzīve ir ikdiena un dzīvesveids, kuru mājas ir kļuvušas par kāda Ulubeles iemītnieka mājām = kuri darbu nes uz mājām un kuri māju siltumu ienes patversmē.

Jūs mums jautājat: kā varat darīt šo darbu, tas taču ir tik smagi… Jā, tas ir smagi – fiziski smagi katru dienu, bet vēl grūtāk – dzīvot līdzi likteņiem un kļūt par to daļu.

Jo patversmē paliek kāds ar ļoti līdzīgu likteni, par kuru sirds sāp un kura krustvecāki uzņemamies būt priekos un bēdās… ❤

Tie būs stāsti arī par viņiem ❤

Mājās mēs skatāmies uz saviem mīļajiem, bet domājam par viņiem – savējiem tur, patversmē. Katru reizi, atbraucot Ulubelē, esam laimīgi par satikšanos. Un katru reizi nodomājam, ka būtu vēl laimīgāki, ja viņi būtu jau citur – savās jaunajās mājās.

Seko šiem stāstiem. Ceram, ka tie iedvesmos adoptēt tos, kuri gaida jau ilgi. Jo mēs – U komanda būsim blakus – kā jau krustvecākiem pienākas 🐾