🔴 UZMANĪBU! KARANTĪNAS NOTEIKUMI ULUBELĒ!

Mīļie brīvprātīgie, draugi un visi, kas ieplānojuši apmeklēt Ulubeli!
Pasaulē un Latvijā ir ārkārtas stāvoklis pandēmijas dēļ, arī pie mums Ulubelē. Joprojām darba specifikas dēļ esam atvērti katru dienu 10 -16, lai saimnieki varētu izņemt savus noklīdušos dzīvniekus vai izvēlēties adopcijai ğimenes draugu.

Lūdzam izturēties ar izpratni un stingri ievērot patversmes ☣️ KARANTĪNAS NOTEIKUMUS:
🔶 dzīvnieku atdošanas un adopcijas dokumentu noformēšana notiek speciāli aprīkotā teltī, kurā drīkst atrasties tikai 1 cilvēks, sekojot norādēm pr dezinfekcijas līdzekļu izmantošanu;
🔶 ja ğimene atbrauc izvēlēties adopcijai dzīvnieku, kurš uzturas iekštelpās, rēķinieties, ka iekštelpās netiks ielaisti vairāk kā 1-2 cilvēki no ğimenes, kuriem būs jāiegādājas aizsargaprīkojums (bahilas+ cimdi+maska);
🔶 palīdzēt patversmes darbos un staidzināt suņus plkst.10-15 drīkst TIKAI brīvprātīgie, kuriem ir Ulubeles brīvprātīgo apliecības.

ŅEMIET VĒRĀ, ka staidzināt suņus drīkst TIKAI UN VIENĪGI PAĶLAUJOTIES PATVERSMES KARANTĪNAS KĀRTĪBAI:
🔷 uzvelkot vienreiz lietojamos cimdus pirms parakstīšanās žurnālā un pavadas paņemšanas.
🔷 Cimdus nedrīkst novilkt visā patversmes apmeklējuma/pastaigas laikā!
🔷 Karantīnas laikā suņus nedrīkst sabučot, apkampt un tamlīdzīgi, lai mazinātu jebkādu infekciju pārnešanas risku.

❌ Patversmi nedrīkst apmeklēt neviens, kurš atrodas pašizolācijas vai karantīnas režīmā, neviens, kuram ir vismazākās aizdomas par saslimšanu vai paaugstināta temperatūra. Esiet sociāli atbildīgi – no tā atkarīga mūsu visu kopējā pretošanās spēja vīrusam.
❗️ Lūdzam katram ņemt līdzi un lietot sejas masku – visus apmeklētājus ar tām nevaram nodrošināt.
❗️ Lūdzam bez iebildumiem un bez savām interpretācijām ievērot patversmes darbinieku norādījumus – pretējā gadījumā jūs var izraidīt patversmes teritorijas.

❗️❗️❗️ Lūdzam izturēties ar sapratni. Mēs ļoti sargājam U komandu, bez kuras patversmes 500 dzīvnieku aprūpe nav iespējama.❗️

❌Karantīnas laikā Ulubele nav piemērota vieta, kur atbraukt ar visu ğimeni vienkārši pastaigāties, pavadīt laiku svaigā gaisā vai apmierināt ziņkārību.

❤️Sargiet sevi un citus!
Pateicībā par atbalstu un sapratni,
Jūsu Ulubele

⭕️ NB! Draugi un pastāvīgie brīvprātīgie! Jūs vienmēr esat gaidīti Ulubelē, bet lūdzu izturieties ar sapratni: iekštelpās ieeja liegta visiem! Sarunas, kafija, šokolāde vai buljons no Kafe Serviss automāta tikai ārpusē un tikai 2m attālumā vienam no otra!

💓Sociālā distancēšanās nemazina mūsu kopības sajūtu Ulubelē!