🙏 PALĪDZI MAN! ❤ Atgriez mani dzīvē! 🐾

Mēs nedrīkstam pievilt tos, kuriem esam palikuši vienīgā cerība.Zinām, ka cilvēki izvairās redzēt un lasīt par nelaimēm, sāpēm un cietušiem dzīvniekiem, pat iejūtīgākie “pārlec” šiem postiem, lai pārlieku nesāpinātu sevi. Bet mēs nevaram pārlēkt vai pāršķirt lapu – viņi ir mūsu atbildībā.

🙏nepārleciet arī jūs, jo tieši jūs esat viņu cerība izdzīvot! Mēs lūdzam tikai tad, kad tiešām nav citas izvēles – jūs varat glābt viņu dzīves!Ir viena lieta, kur nelīdz ne U komandas spēks, ne līdzjūtība, ne prasmes – tie ir veterināro klīniku rēķini, kuri smagos gadījumos ir kosmiski un bieži sastāda patversmes izdevumu bilances lauvas tiesu.

❗ Šobrīd mūsu atbildībā ir 3 Ulubeles īpašie – veterinārās izmaksas viņu ārstēšanai sastāda 1920 eur ❗ – un tur nav ietverta turpmākā rehabilitācija un ratiņi Kvatro.

Ulubelē nereti nonāk smagi savainoti, slimi dzīvnieki vai tādi, kam ir iedzimtas veselības problēmas un hroniskas vainas. Šajos gadījumos U komandas pienākumiem pievienojas slimnieku aprūpe, kopšana, ikdienas procedūras un savā veidā arī ar psihoterapeita pienākumi: viņus ļoti vajag mīļot, pažēlot un uzmundrināt, lai veseļojas un ātrāk pieceļas uz ķepām. Esam neatliekamā palīdzība, slimnīca un aprūpes nams vienlaicīgi. Ar vienu vienīgu vēlēšanos un cerību – atgriezt viņus dzīvē. 🐾

💛 Jā, tas ir emocionāli smagi, tas prasa zināšanas, pieredzi un rūpību, bet mēs zinām: cik stipri un uzmanīgi būsim mēs, tik liela būs viņu iespēja atgūt spēkus un kļūt veseliem.💛

Dzīvnieku veselība ir Ulubeles prioritāte, tāpēc, cik spējam, ar rēķinu nomaksu mēģinām tikt galā paši. Taču ir brīži, kad lūdzam palīdzību. Tāds ir šobrīd:

  • Runcītim Mango ar smagi traumētu kāju,
  • Jaunai terjeru meitiņai Pastarītei ar iedzimtu pakaļkāju deformāciju, kam nepieciešamas sarežģītas operācijas un rehabilitācija,
  • Mūsu adoptētajam senioram Kvatro, kas piedzīvojis smagu pakaļkājas lūzumu, operācijas un mugurkaula deformācijas dēļ, visticamāk, paliks uz ratiņiem, taču ir garā stiprs cīnītājs un vislabākais draugs savam cilvēkam.

🙏 Palīdziet viņiem izdzīvot, izķepuroties un atgūt dzīvi! Palīdziet izglābt viņus, jo jūs un mēs esam viņu vienīgā cerība ❤

Atbalsta iespējas

Runcītis MANGO Ulubelē nonāca no kādas kaķu kolonijas, kur pieklīdis lūdza pēc žēlsirdības, jo nespēja vairs paiet – no ķepas bija palicis tikai kauls un dažas cīpslas – jēla vāts un nežēlīgas sāpes. Negribas pat domāt, kas ar viņu būtu noticis, ja līdzjūtīga sieviete neaiznestu mājās un nepiezvanītu Ulubelei. Ārstēšana bija liels izaicinājums un sākotnējās prognozes bija skarbas, taču ārsti darīja, ko varēja, lai kājiņu saglābtu nevis amputētu – noņēma nekrozi, iztīrīja, sakopa brūci, antibiotiku un pretsāpju sistēmas un šprices, regulāra tīrīšana, ikdienas pārsiešanas – tā ir kopīga klīnikas ārstu un U komandas rūpīgo kaķu meiteņu cīņa. Mango organisms bija pavisam novājināts, acīmredzot jau ilgi cīnījies ar šo traumu, tāpēc atkopšanās ir ilga un sarežģīta.
Taču Mango saprot, ka te viņam palīdz un pateicībā ļauj sevi ārstēt bez jebkādiem iebildumiem – pat vissāpīgākās manipulācijas pacieš bez narkozes un pilnīgā mierā – tāds kaķis ir Mango!
Krīze šobrīd pārvarēta, kājiņa dzīst, bet ārstēšana turpinās. Mango ir labā noskaņojumā, bezgala mīļš un jau pavisam drīz būs gatavs doties uz Mājām, tāpēc ļoti grib, lai viņu kāds pamanītu! Prognozes rāda, ka traumētā kājiņa liks sevi manīt – bet skaistam, mīļam 3 gadus vecam runcītim mazliet pieklibojoša gaita nebūs nekāds lielais trūkums!
Taču klīnikas rēķini neļauj aizmirst par cīņu, kas laimīgi tuvojas uzvarai. Ludzu palīdzi! uzvarēt!
Fantastiski mīļā terjeru meitiņa PASTARĪTE Ulubelē nonāca pagājušā pavasarī kopā ar brāļiem un māsām no kāda Rīgas dārziņu rajona. No 6 pusaugu suņukiem viņa bija mazākā un vārgākā, ar trauslāko veselību. Bez ielaistas ādas slimības, kas bija viņiem visiem, Pastarītei konstatēja iedzimtu pakaļkājiņu deformāciju, kas padara viņas gaitu neveiklu, nestabilu, ietekmē organisma pareizu funkcionēšanu un rada pastāvīgas sāpes. Visi brāļi un māsas jau sen mājās, bet Pastarīte Ulubelē gaida iespēju uz operāciju. Pareizāk sakot – pēc daudzām ārstu konsultācijām nolemts, ka nepieciešamas vairākas sarežģītas operācijas un ilgstošs rehabilitācijas process, kurā nepieciešama pastāvīga uzraudzība.
Viņa – maza, mīļa suņu meitiņa, pacietīgi gaida uz iespēju dzīvot pilnvērtīgu dzīvi: bezbēdīgi rotaļāties, skriet un priecāties – visu, kas līdz šim ir liegts un neiespējams. Ar savu maigumu, mīļumu un nezūdošo smaidu jaukajā sejiņā viņa cenšas parādīt, ka pieņem dzīvi tādu, kāda tā viņai dota. Bet gultiņā ielienot, sapņo par pasauli tur, ārā – par vēju kažociņā, ko rada skriešanas prieks un par saimnieka klēpi, kurā svētlaimīgi atpūsties pēc rosīgas dienas…
Ulubeles KVATRO – īsts cīnītājs! Noteikti daudzi brīvprātīgie atceras pastaigas ar stipro “4×4” Kvatro! Suns ar stāju, raksturu un fantastisku viedumu. Kvatro Ulubelē nodzīvoja 4 garus gadus un tā bija U komandas laimīgā diena, kad pirms gada Nikolajs pieņēma lēmumu seniora vecumu sasniegušo Kvatro adoptēt. Pēc dažiem mēnešiem arī Zuzi – Kvatro biklo un kautrīgo voljēra draudzeni. Tagad viņi abi ir viena komanda Nikolaja mājās – pieskata savu saimnieku un viens otru.
Taču pirms 3 mēnešiem Kvatro nelaimīgi salauza pakaļkāju. Lūzums bija ļoti smags un prasīja 2 sarežģītas operācijas, izmeklējumus, analīzes un ilgstošu terapiju. Kvatro vai ik dienas veda uz sistēmām, špricēm un Nikolajs burtiski nēsāja uz rokām savu lielo, stipro Kvatro. Mašīnas aizmugures nodalījums īpaši pielāgots Kvatro saudzīgai pārvadāšanai un pa mājas pagalmu Kvatro guļus stāvoklī tiek vizināts pašagatvotos ratos, lai nezaudētu dzīvesprieku un interesi.
Diemžēl lūzums izgaismojis nelāgu diagnozi – Kvatro kaulu trauslumu un mugurkaula deformāciju kā rezultātā pēc operācijām un lūzuma sadziedēšanas viņš spēs pārvietoties tikai uz ratiņiem – pakaļkājas vairs neklausa. Šobrīd Ulubeles rīcībā esošos ratiņus izmanto vēl viens mūsu slimnieks – melnais seniors Čalis, bet atbilstoša lieluma jauna ratiņu iegāde ir dārga.
Viņi abi ir īsti cīnītāji – Kvatro un Nikolajs! Viņi negrasās padoties par spīti grūtībām un sāpēm. Nikolajs patiešām dara visu iespējamo un neiespējamo, lai Kvatro atkoptos un viņa dzīves kvalitāte būtu iespējami labākā, bet Kvatro ar visu savu būtību pauž neizsmeļamu dzīvesprieku un apņemšanos. Arī Ulubelei Nikolajs palīdzību lūdza tikai tad, kad visi paša resursi izsmelti, jo Kvatro kā senioram un Ulubeles ilglaicīgam iemītniekam ir Zelta veselības polise. Mēs ļoti lūdzam palīdzēt segt Kvatro operāciju un ārstēšanas izmaksas un ratiņu iegādi.
Iespējams, kādam mājās ir neizmantoti ratiņi VAS izmēra sunim – būsim pateicīgi, ja aizdosiet vai atdāvināsiet – katra diena ir svarīga, lai Kvatro atkal pieceltos kājās!
Kvatro ir laimīgs, ka viņam ir saimnieks, kas mīl un tik sirsnīgi rūpējas. Lūdzu palīdzam, turam īkšķus un sūtam labas domas mūsu supersunim Kvatro!

Te par Kvatro Ulubelē!