Čevits

Es – uzticīgais Čevits ♥

Čevits patversmē nonāca pēc autotraumas, kura ilgstoši viņam radīja problēmas ar staigāšanu. Nonākot patversmē Čevits jutās apjucis un nodots, arī sāpes darīja savu un suns nebija gatavs uzticēties nevienam.

Vairākas dienas viņš nevēlējās nevienu sev laist klāt un rādīja Holivudas cienīgu smaidu ikvienam, kurš tuvojās. Tomēr ātri saprata, ka šeit neviens pāri nedarīs un uzmundrinošu glāstu ietekmē, suņuks sāka atplaukt.

Nu Čevits ir pilnībā atkopies un gatavs iet pastaigāties ar jebkuru brīvprātīgo, kurš parāda pavadu.

Kaut gan Čevita pasē rakstīts, ka viņam jau ir 6 gadi, sirdī viņš ir mazs kucēns. Visvairāk suņukam patīk garas pastaigas, dauzīšanās un mīļi glāsti. Čevits būtu laimīgs, ja jaunajās mājās būtu vēl kāds suns ar kuru varētu dauzīties. Neskatoties uz savu draisko raksturu, Čevits māk priekšzīmīgi uzvesties iekštelpās. Suņuks ir piemērots dzīvei gan privātmājā, gan dzīvoklī, ar noteikumu, ka daudzdzīvokļu mājā ir lifts.Čevits ļoti gaida kādu, kurš viņu vedīs sev līdzi uz mājām.

🙏 Ja nevari sniegt viņam mājas, lūdzu atbalsti Čevitu un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Čevits Ulubelē mīt jau gandrīz pus gadu. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ♥️