Aktīvais Lords

Lords ir vidēja auguma, tikai gadu jauns suņu puisis, aktīvs, rotaļīgs, nedaudz viltīgs. Piemērots dzīvei gan privātmājā, gan dzīvoklī – kā jau īsspalvainam sunim pienākās, Lordam ir jādzīvo iekštelpās. Būs jāpiestrādā pie labas uzvedības prasmēm un socializācijas – vēlams suņu skoliņas apmeklējums.

Draudzīgs ar citiem suņiem, bet mēdz ņemt ēdienu citiem nost. Jaunajiem saimniekiem jābūt aktīviem, zinošiem un pacietīgiem. Vēlams ģimenei bez maziem bērniem. Lords ir ļoti mīļš suns, bet mēdz sabīties no straujām kustībām un svešiem cilvēkiem. Ļoti gudrs un apķērīgs – tikai cilvēkiem, kuriem ir laiks un vēlēšanās suņuku skolot.

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00 🌞

🙏 Ja nevari sniegt Lordam mājas, lūdzu atbalsti viņa un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️

Atbalsta iespējas ŠEIT!

PALDIES! ❤️