Aristokrātiskais SEMS

Kaut “mājas kaķis parastais”, kuru liktenis diemžēl nav saudzējis, pametot vientulībā, 5 gadus vecais Sems saglabājis savu iedzimto un neatņemamo aristokrātisko dabu.

🐈 Aristokrāts visās toņkārtās – kā elegantajās kažoka krāsās un izskatā, tā uzvedībā un izturēšanās veidā. Mīļš un neuzbāzīgs, draudzīgs, bet raksturā ieturēts. Svešiniekam pats neskries pretī un “neizklāsies” – vispirms gribēs pavērot, lai saprastu, kas par cilvēku un kas viņam par nodomiem. Tikai tad apbalvos ar visu savu draudzīguma arsenālu.

Būtībā Sems ir īsts mājas mīlulis, kuram patīk būt ģimenē: patīk cilvēki, komunikācija, patīk mīļošanās un uzmanība. Neiebilst pret citu kaķu klātbūtni, jo tā radināts visu mūžu, bet iespējams, ka vislabāk justos kā vienīgā zvaigzne – lai nebūtu jādala mīlestības deva.

Radis mājas dzīvei: kārtīgi iet uz kastīti un saprot mājas kārtību. Semam nav sliktu rakstura īpašību, nav nekādu skeletu skapī – vismaz patversmē tādi nekur nav noglabāti un atrasti.

Gaida cilvēku, kurš novērtētu viņa – aristokrāta – nedaudz atturīgo, bet sirds dziļumos kvēlo un patieso dabu. Viņš kā aristokrāts jau tā īsti neizrāda, bet ļoti ļoti gaida… – lai atmestu savu aristokrātiskumu un vienkārši mīļi ierāptos klēpī uz “forever”.

🙏 Arī tad, ja nevari Semu adoptēt, Tu vari viņam palīdzēt. Atbalsti Sema un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē! Nokill principu jeb otrās iespējas sagaidīšanu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem.

🙏 Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi! No sirds pateicamies! ❤️

Atbalsta iespējas ŠEIT!

🙏 PALDIES! ❤️

https://www.facebook.com/watch/?v=1064384334451717