BASJA – Palīdzi Ukrainas bēgļiem Ulubelē!

💛 Prātīgā BASJA 🐾

Ja kāds šobrīd jūtas izsists no līdzsvara un nevar atrast mieru, tad viņam vajadzētu “piesekoties” ukraiņu meitenei Basjai un pamazām apgūt viņas prakses dzīves satricinājumu pārvarēšanā.

5 gadus vecā liela auguma Basja kopā ar citiem bēgļiem Ulubelē nonāca jau ar dzīves bagāžu no pirmskara laikiem -no Ivanovofrankivskas patversmes. Patversmē viņa bijusi gadu, pirms tam – atrasta uz šosejas, anonīma, neko citu par viņu nezinām kā vien to, ka izskats liecina par daudziem kucēnu metieniem. Skarbi iedomāties, kur viņas bērni tagad klīst kara pārņemtajā Ukrainā – varam tikai lūgt par visiem, kas bezpalīdzīgi palikuši tur.

Lai ko viņas sirsniņa pārdzīvojusi iepriekš, Ulubelē mēs Basju esam iepazinuši kā brīnišķīgu, labsirdīgu un maigu būtni. Basja ir ideāls kompanjons un draugs. Vieda un dzīvesgudra. Raksturā ārkārtīgi nosvērta, mierīga un ļoti ļoti mīļa. Viņai patīk nevis spontāni izrādīt prieku nogāžot no kājām, bet maigi un iedrošinoši piekļauties, ielikt galvu azotē un būt kopā. Mierīga pie pavadas, savu cilvēku uzpasēs un klausīs arī bez pavadas. Viņa apzinās savu lielo augumu un ir uzmanīga, ieturēta, neuzbāzīga. Tieši tāda, kā mēs raksturotu īstu dāmu, kaut viņa pati noteikti sakautrētos par tādu apzīmējumu.

Basja mīl cilvēkus, bet atturīga pret citu suņu sabiedrību, kaut pieredze rāda, ka ar pieklājīgu un audzinātu suņu puiku uzreiz sākas draudzīgas pārrunas un kopīga valoda.

Basja ir īsts mājas suns – mājas dvēselīte un pieskatītāja. Basjas dziļais, dobjais bass jau pa gabalu attur sliktus nodomus un nejaušus ziņkārīgos – viņa savu māju sargās no visas sirds un pilnā skaļumā. Iespējams, tas, ko Basja savā mūžā vēl nekad nav piedzīvojusi pa īstam, ir sava Ģimene, kurā viņa ir kopā ar visiem priekos un bēdās. Mīlēta no sirds.

Mīļā Basja – to mēs Tev novēlam! ❤️

Ieskaties, iemīlies, lem atbildīgi un brauc iepazīties pēc 21.maija katru dienu 10-15!

Ja gribi palīdzēt Basjai, bet nevari vest mājās pats, lūdzu palīdzi viņai un pārējiem Ukrainas kara bēgļiem sagaidīt savas Mājas Latvijā! Viņiem nepieciešama ikdienas aprūpe, ārstēšana un socializācija – to varam tikai pateicoties Jūsu atbalstam! Lūdzu palīdziet mums rūpēties par viņiem! Pašreiz viņi atkarīgi no mums. No mūsu visu atbalsta.

ATBALSTA IESPĒJAS ŠEIT – https://ulubele.org/atbalsts/

NO SIRDS PALDIES! ❤️