Bentlijs

Es-BENTLIJS – augumā mazs, bet sirdī bezbailīgs!♥

Tikai paviršs garāmgājējs Bentliju nosauks par mazu lauku krancīti. Patiesībā Bentlijs ir mazs suns ar dziļu pašcieņu, lielu uzdrīkstēšanos un dzīves gaitā uzkrātiem nešaubīgiem uzskatiem. Un par “mazsunīti” viņu nosaukt nevar nemaz!

Kaut augumā mazs, Bentlijs ir neuzpērkams sargs un aizstāvis. Ja neņems vērā viņa kareivīgo, dusmīgo komandu: ”stāt, rokas augšā!”, tad nelūgtam svešiniekam var arī kārtīgi ieklupt stilbos, lai būtu skaidrs, kurš te saimnieks.

Viņš ir patstāvīgs un neatkarīgs suns, kuram drīzāk ir kaķa rakstura iezīmes: pats izvēlas ar kuru un cik daudz draudzēties, samīļoties un ļoti vēlas, lai respektē viņa privāto telpu. Cilvēkus, kurus izvēlējies par saviem draugiem, dievina un seko katram solim, svētlaimīgi ļaujas samīļošanai, samurcīšanai un kārumu terapijai. Teiksim tā – Bentlijs vislabāk būtu viena saimnieka mīlulis, taču prātīgi sarunājot, pieņems arī citus ģimenes locekļus, ja nebūs jācīnās par uzmanību.

Mazais augums būtu piemērots dzīvoklim, taču mums nezināmu iemeslu dēļ viņam nepatīk ilgstoši būt iekštelpās – tad kļūst nervozs un kašķīgs. Tas jāņem vērā! Viņam jāzina, ka var iziet un ieiet pēc paša vēlēšanās, pats atrast savu īsto vietiņu – ka ir brīvs savā izvēlē – tātad tikai privātmāja. Un tikai pēc ilgāka iepazīšanās laika patversmē.

Ļoti iespējams, ka tā ir iepriekšējās dzīves bagāža, jo skopā informācija no pagātnes liecina, ka bijis tādu saimnieku suns, kam nerūpēja viņa iztikšana un biežāk atradies Rīgas ielās laimes meklējumos, nekā pieskatīts mājās.

Tas, kurš caur kareivīgo, mazliet bravūrīgo skatienu ieraudzīs Bentlija sirsniņu un iekaros viņa uzticību, būs tiešām laimīgs cilvēks un laimīga suņa saimnieks.

Bentlijs ļoti gribētu kādam uzticēties pilnībā un līdz sirds dziļumiem, tikai jāsagaida, kad viņu pamanīs… tādu ļoti maziņu, bet drosmīgu un uzticīgu… 🐾❤

🙏 Ja nevari sniegt viņam mājas, lūdzu atbalsti bezbailīgā Bentlija un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Bentlijs Ulubelē mīt jau gadu. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt! ❤

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤

Šī skaistā foto autore – Helēna Erte
#sunsbentlijs
Bentlijs labprāt ļaujas samīļošanai un sabužināšanai. Bet pēc izjustas un maigas ausu masāžas Bentlijs “apgreido” savu izcelsmi: īsts korgijs, kas tikai nedaudz nomaldījies ciltsrakstos!
#sunsbentlijs
Pēc izjustas un maigas ausu masāžas Bentlijs “apgreido” savu izcelsmi: īsts korgijs, kas tikai nedaudz nomaldījies ciltsrakstos!
#sunsbentlijs