Beta

Beta ir burvīga, gudra un mīļa 5g.v kucīte. Meklē zinošus saimniekus ar aktīvu dzīvesveidu. Betai ir uzvedības problēmas -pastaigu laikā viņa ir reaktīva pret svešiem cilvēkiem un citiem suņiem, bet ar laba kinologa palīdzību lieliski var ar to strādāt.

Beta ir ļoti gudra, orientēta uz cilvēku un gatava sadarboties. Ieteicams ģimenei bez maziem bērniem. Ar citiem suņiem sadzīvo, bet sevi apbižot neļaus – viņa ir dāma ar savu raksturiņu. Viņa zin pamatkomadas un labprāt mācīsies vēl daudz. Regulāri strādājot ar viņu, iegūstiet ļoti paklausīgu, uzticamu un gudru suni.

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00, pirms tam iepazīstoties ar adopcijas notiekumiem https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/

🙏 Arī tad, ja nevari vest Betu uz mājām, Tu vari viņai palīdzēt. Atbalsti viņas un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē! Nokill principu jeb otrās iespējas sagaidīšanu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem.

🙏 Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi!

Atbalsta iespējas ŠEIT

No sirds pateicamies! ❤️