Bibī

Bi-Bī ir maza, smalka, 6 gadus veca kaķenīte, kura patversmē ir jau pus gadu. Šķiet, ka daudz piedzīvojusi savā mūžiņā un ne to labāko. Lai gan labprāt komunicē ar cilvēkiem un katru rītu skaļi ņaudēdama pieprasa brokastis, tomēr var redzēt, ka cilvēkiem līdz galam neuzticās.

Ar citiem kaķiem kauties neskries, bet mēdz uzšņākt. Ļoti labprāt būtu vienīgais mincis mājās. Bi-Bī patversmē nonāca ļoti sabijusies, šķita, ka nekad vairs neuzticēsies cilvēkiem. Bet nu ir manāms milzīgs progress, tomēr, lai viņa atplauktu pilnībā – viņai nepieciešamas mīlošas mājas!

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00,pirms tam iepazīstoties ar adopcijas notiekumiem https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/

🙏 Arī tad, ja nevari vest Bibī uz mājām, Tu vari viņai palīdzēt. Atbalsti viņas un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē! Nokill principu jeb otrās iespējas sagaidīšanu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem.

🙏 Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi!

Atbalsta iespējas ŠEIT

No sirds pateicamies! ❤️