Brencis

MIERAMIKA BRENCIS 💛

10g.v Brencis ir liela auguma miermīlīga rakstura runčuks. Nenoliegsim, ka viņam ir elegants izskats un grūti viņu nosaukt par senioru.

Brencim ļoti patīk kaķeņu sabiedrība – ar viņām labprāt uzturas kopā, bet ar pārējiem puišiem nelabprāt dala teritoriju. Kautiņu neuzsāks, bet turas no viņiem pa gabalu.

Brencis mīl kārtīgi paēst – īpaši konservus. Labprāt spēlējas.Brencis ir kārtīgs un miermīlīgs, bet pavisam mazi spiedzoši bērni viņam varētu nepatikt, jo viņš mīl mierīgu dzīvesveidu. Pret bērniem, kuri saprot robežas un kaķim pāri nedara, Brencim nebūs iebildumu 🙏

Brencis ir pilnīgi sagatavots adopcijai – attārpots, atblusots un vakcinēts. Trūkst tikai pie kā doties mājup.

Adoptējot viņu, pūrā līdzi nāks Zelta Veselības apdrošināšanas polise. 😉 (Par senioru programmu sīkāk vari lasīt te – https://ulubele.org/senioru-programma/)

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00 – 15:00

🙏 Bet ja nevari dot Brencim mājas, lūdzu atbalsti viņas uzturēšanos patversmē! Nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt! ❤️

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️

Atbalsta iespējas – https://ulubele.org/atbalsts/

PALDIES! ❤️