Mācāmies cilvēcību caur rūpēm par dzīvniekiem Ulubele Cilvēcības skoliņā Mācāmies cilvēcību caur rūpēm par dzīvniekiem Ulubele Cilvēcības skoliņā Skoliņas nodarbības no Reģistrēšanās nodarbībām Abonementu iegāde Aktīvs Rīcības cilvēks Labestīgs Pašpietiekams Labs pašnovērtējums Laimīgs Saulīte Ceļš bērnu emocionālās inteliģences izkopšanai Motivēts Spēj uzņemties pildīt pienākumus Gimene Sociāli atbildīgs

Mācāmies cilvēcību caur rūpēm par dzīvniekiem Ulubele Cilvēcības skoliņā

Ulubele piedāvā vasaras brīvlaikā interesantu programmu mazajiem dzīvniekmīļiem - bērniem no 6 līdz 13 gadiem, kuri jau sen ir gribējuši iesaistīties un kļūt par brīvprātīgajiem palīgiem Ulubelē. Šobrīd patversmē par brīvprātīgajiem palīgiem var kļūt personas, kuras sasniegušas 14 gadu vecumu, tāpēc esam radījuši alternatīvu mazākiem bērniem - Ulubeles Cilvēcības skoliņu, lai arī mazie dzīvniekmīļi varētu iesaistīties un izglītoties par dzīvnieku tēmām.

Skoliņas nodarbības: Jūnijā, jūlijā, augustā

ULUBELES CILVĒCĪBAS SKOLIŅA IR SECĪGS TRIJU NODARBĪBU KURSS VASARAS BRĪVLAIKĀ (katra 3 stundu garumā):

I nodarbība „Patversme” – otrdienās;

II nodarbība „Suņi” – trešdienās;

III nodarbība „Kaķi” – ceturtdienās.

Skoliņas programmas ietvaros bērniem tiek piedāvātas 3 aizraujošas un izzinošas nodarbības divās vecuma grupās (6-9 gadi un 10-13 gadi). Katra nodarbība ilgs 3 stundas. Ulubeles Cilvēcības skoliņā bērni apgūs, ko nozīmē uzņemties atbildību visa dzīvnieka mūža garumā un kāpēc mājdzīvnieka iegāde ir visas ģimenes kopīgs lēmums, kā arī praktiski apgūs iemaņas mājdzīvnieku aprūpē un mācīsies pareizu saskarsmi ar kaķi un suni. Cilvēcības skoliņas nodarbības notiek vasarā.

Reģistrēšanās nodarbībām...

Reģistrējies Ulubeles Cilvēcības skoliņai šeit!
ULUBELES CILVĒCĪBAS SKOLIŅA IR SECĪGS TRIJU NODARBĪBU KURSS VASARAS BRĪVLAIKĀ (katra 3 stundu garumā):

I nodarbība „Patversme” – otrdienās;

II nodarbība „Suņi” – trešdienās;

III nodarbība „Kaķi” – ceturtdienās.

Nodarbības notiek divās vecuma grupās:
Bērniem no 6 līdz 9 gadiem – plkst. 10.00 – 13.00
Bērniem no 10 -13 gadiem – plkst. 14.00 – 17.00

Nodarbību laiki:

1. nodarbība 2. nodarbība 3. nodarbība
11.jūnijā 12.jūnijā 13.jūnijā
16.jūlijā 17.jūlijā 18.jūlijā
20.augustā 21.augustā 22.augustā

Reģistrēties

Abonementu iegāde...

Ieskaties, abonementu skaits ierobežots! Lai bērns varētu apmeklēt Ulubeles Cilvēcības skoliņu, vispirms nepieciešams iegādāties abonementu, kas maksā 30 eiro (par 3 nodarbībām). Iegūtie līdzekļi tiks izmantoti patversmes iemītnieku aprūpei. Abonementu iegādāties iespējams no 1.jūnija visās Biļešu Paradīze kasēs vai mājaslapā www.bilesuparadize.lv

Aktīvs

Bērnam būs iespēja piedalīties un palīdzēt, radot dažādas ļoti noderīgas un svarīgas lietas dzīvnieka aprūpē un uzturēšanā. Ja Tu gribi, lai Tavs bērns izkāptu no ekrāna un iesaistītos pa īstam.

Rīcības cilvēks

Mācīsim bērniem nepaiet garām nelaimē nonākušajiem - pārrunāsim kā rīkoties, redzot pamestu vai ievainotu dzīvnieku.

Labestīgs

Mācīsim nebūt vienaldzīgiem pret dzīvniekiem, kuri nonākuši bezpalīdzīgā stāvoklī, iepazīstinot bērnus ar reāliem pamesto dzīvnieku stāstiem un pārrunājot, kā šiem dzīvniekiem iespējams palīdzēt.

Pašpietiekams

Lasīsim pasakas patversmes suņiem un kaķiem, lai saskarsmē ar dzīvniekiem bērns izjustu vajadzīguma sajūtu, labestību, gandarījumu un lepnumu.

Labs pašnovērtējums

Attīstīsim bērnu pašapziņu un pārliecību par spēju uzņemties pienākumus, uzņemoties atbildību par mazāku un neaizsargātu būtni - dzīvnieku.

Laimīgs

Laimīgs bērns - laimīgs mājdzīvnieks. Priecāsimies par labi padarītu darbu, mīlēsim ikvienu mājdzīvnieku, rūpēsimies par tiem un būsim cilvēcīgi.

Tiekamies Ulubeles Cilvēcības skoliņā!

Ceļš emocionālās inteliģences izkopšanai.

Emocionālā inteliģence ietver ikvienas personības spēju atpazīt, kontrolēt un regulēt savas un apkārtējo jūtas ar mērķi veidot labas savstarpējās attiecības. Emocionālās inteliģences pamatpazīme ir spēja līdzsvarot emocionālo prātu (jūtas) ar loģisko prātu (domāšanu).

Atbildīgs un motivēts

Skoliņā bērniem mācīsim rūpēties par mājdzīvniekiem, lai audzinātu atbildīgus, līdzjūtīgus un motivētus cilvēkus un topošos mājas mīluļu saimniekus.

Patstāvīgs

Mācīsim bērniem kā apzinīgi un jēgpilni pašam parūpēties par mājdzīvniekiem, ievērojot visas drošības prasības.

- Ja gribam, lai mūsu bērni atraujas no vardarbības ekrānos un mācās labestību īstenībā.
- Atšķirībā no virtuālās pasaules mums katram ir tikai viena dzīvība un Cilvēcības skoliņā patversmē mēs mācāmies saprast, cik tā ir vērtīga.
- Kad mums vairs nav argumentu, kāpēc mājdzīvnieka ienākšana ģimenē ir arī paša bērna atbildība ilgus gadus, praktiskās nodarbības palīdzēs saprast ikdienas pienākumu nopietnību.

Atbildīgs

Mācīsim bērniem kā apzinīgi un jēgpilni pašam parūpēties par mājdzīvniekiem, ievērojot visas drošības prasības.

Klikšķini pa bildi un uzzini vairāk par Ulubeles Cilvēcības skoliņu!

Ulubeles Cilvēcības skoliņa

CILVĒCĪBA CAUR RŪPĒM PAR DZĪVNIEKU. Lai sabiedrība tiktu audzināta atbildīga, Ulubele piedāvā skoliņu bērniem dažādās vecuma grupās.

Ulubele – dzīvnieku patversme Līčos, pieturvieta starp slikto pagātnē un labo nākotnē. Mēs apvienojam tos, kuriem nav vienaldzīgs dzīvnieku liktenis.

Problēma:

Bērniem un jauniešiem Latvijā bieži trūkst izpratnes par mīļdzīvnieku aprūpi un atbildību, kas jāuzņemas. Nerealizējot dabisko vēlmi rūpēties par kādu, bērns/jaunietis nespēj uzņemties atbildību, pienākumus turpmākajā dzīvē, kļūst vienaldzīgs, konfliktē ar vecākiem un citiem apkārtējiem cilvēkiem, izjūt vientulību, kā arī mēdz izturēties cietsirdīgi pret cilvēkiem un dzīvniekiem.

Ulubele nav tikai dzīvnieku patversmes zīmols, Ulubele ir domāšanas veids. Mēs par laimīgiem cilvēkiem sakārtotā vidē!

Projekti, ko īstenojam Ulubelē:

Projekti, ko īstenojam izglītības iestādēs:

Cilvēcības skoliņas nodarbības 2019. gada vasarā:

no 11.jūnija - 13.jūnijam:

no 16.jūlija - 18.jūlijam:

no 20.augusta – 22.augustam:

Plānotās aktivitātes:

Abonementa cena - 30 eiro. Visi par skoliņas apmeklējumu iegūtie līdzekļi tiks izmantoti patversmes iemītnieku aprūpei. Abonementu būs iespējams iegādāties visās Biļešu paradīzes kasēs, kā arī portālā: bilesuparadize.lv.

Vairāk informācijas un pieteikšanās Cilvēcības skoliņai pēc abonementu iegādes tiks publicēta šajā lapā: www.ulubele.org/cilvecibas-skolina

Tiekamies Cilvēcības skoliņā!

Tava Ulubele

Dzīvnieku patversme Ulubele, "Ozolaine", Līči, Stopiņu novads, T. 20203333, e-pasts: skolina@ulubele.org

SI-paraksts