Dana

Kuram nepieciešama motivācija un treniņu biedrs, lai sagatavotos Rīgas maratonam?
Pat tad, ja šogad maratons tiks pārcelts no maija uz vēlāku laiku, jātrenējas jau tagad! Skrien pa mežu, liedagu, pļavu un kā galveno motivētāju ņem līdzi Danu – pieredzējušu maratonisti un skriešanas superfanu!

Visi Ulubeles pastāvīgie brīvprātīgie Danu pazīst un neļaus mums samelot. Dana gatava skriet visu dienu – ja ne citādi, tad šobrīd atbilstoši apstākļiem – mest apļus pa savu voljēru.

Dana ir smalka, trausla, vidēja auguma – īsts enerģijas lādiņš. Vairākus gadus ilgā uzturēšanās patversmē rada viņā stresu, Danai ļoti nepieciešamas mājas un miers, kaut virspusēji uzmetot skatu tā nemaz neliekas. Apkārtējais troksnis un kustība Danu uzvelk kā stīgu – bet cik ilgi tādā uzvilktā stāvoklī var dzīvot! Stīga var radīt kaitinošu troksni vai tā var būt skaistas melodijas avots – viss atkarīgs no prasmes, mīlestības un atbilstošas atmosfēras. Dana beidzot grib justies kā skanīga dziesma, kura pielīp un neiziet no prāta.

Acīmredzami, ka sešus gadus vecās Danas senčos bijuši ziemeļu suņi un tas izpaužas gan viņas izskatā, gan raksturā – viņa ir brīvdomātāja ar izteiktu mednieka instinktu, kam ļoooti patīk ūdens un fiziskas aktivitātes. Labi sadzīvo ar suņu puikām, bet ne pārāk labas attiecības ar suņu meitenēm. Kaķus Dana uztver drīzāk kā objektus, kas jāķer un jādzenā, nevis kā rotaļu biedrus – mednieka instinkts tomēr! Dana būtu priecīga kopā ar jauno saimnieku iziet arī paklausības skolu, lai savstarpēji visas situācijas izprastu vienādi un kopādzīvošana sagādātu prieku visiem.

Dana ir piemērota aktīviem cilvēkiem – kopā ar viņu var gāzt kalnus un pārpeldēt jūras, izpētīt neizbrienamus ceļus un pēc tam ierušināties guļammaisā teltī pie dziestoša ugunskura. Ziniet, ka visos šajos ceļos Dana būs jums līdzās un ļoti novērtēs kopābūšanu un viņai veltīto uzmanību. Būdama piesardzīga pret svešiniekiem, viņa ir īsts čoms un komandas biedrs savējiem.
Un – mīļa saulīte tajos brīžos, kad kautrīgi atļaujas izrādīt mazu vājuma mirkli un būt vienkārši maza, trausla suņu meitiņa, kam ļoti ilgi trūcis mīlestības…

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/atrastie/ulubele-atrasts-suns-21021