Dusmukaķis, kurš vairs nepavisam nav dusmīgs

Pirms 1,5gada viņš nonāca patversmē, bija dusmīgs un īgns – šņāca un neļāva sev pat tuvoties. Bet paskatieties uz viņu tagad – no dusmīgā runčuka vairs nav ne vēsts.

Liels, inteliģents, pieklājīgs un kluss, dievina cilvēkus un ciena citus kaķus – tāds ir Dusmukaķis tagad. Uzmanīgs un bikls pret svešiem, bet savējiem pats mīļākais. Viņš meklē mierīgas mājas, bez maziem bērniem un lieliem trokšņiem. Viņš neuzticēsies uzreiz, bet savējiem ir īsts saldumiņš. Dusmukaķim ir apmēram 6 gadi. Trūkst priekšējie zobiņi, tādēļ mēlīte mēdz rēgoties.😄

Jaunajiem saimniekiem jāsaprot, ka puikam būs nepieciešams laiks, lai iejustos jaunā vietā un pierastu pie jauniem cilvēkiem. Kārtīgi apmeklē kastīti, ēd visu un daudz.

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00 🌞

🙏 Ja nevari sniegt Dusmukaķim mājas, lūdzu atbalsti viņa un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️

Atbalsta iespējas ŠEIT!

PALDIES! ❤️

https://www.facebook.com/watch/?v=3314693915519036