Džera

“Sabijusies, nelaimīga un padevusies liktenim, Džeriņa Ulubelē nonāca pirms 2 gadiem. Kādam necilvēkam gan jābūt, lai pamestā vietā aukstasinīgi piesietu savu kucīti un blakus atstātu kasti ar viņas tikko dzimušajiem 9 kucēniem! 💔

Džeriņa bija laba un rūpīga mammīte saviem bērniem, bet cilvēkiem tā arī īsti nav spējusi piedot nežēlību un nodevību.

Joprojām ļoti piesardzīga un izvairās no nepazīstamiem. Taču tiem, kurus atzinusi par savējiem, pieķeras tā, kā tikai smagas ciešanas izdzīvojusi dvēsele spēj pieķerties.

6 gadus vecā Džeriņa būs labākā un mīļākā draudzene cilvēkiem, kas sunī meklē lēnprātību, maigumu, labsirdību. Kam viņa būs kaut kas daudz vairāk par vienkārši suni…”

📸 Foto – Helēna Erte

🐕 Piebildīsim, ka Džeriņas uzticība nāks pamazām… Dziļi sirsniņā viņa ir suns ar bezgala maigu raksturu, ar vēlmi kādam pieķerties un uzticēties – palikt kopā uz mūžu.

Taču Džera baidās un izvairās no svešiniekiem – noteikti nebūs gatava braukt līdzi jau pirmajā reizē.

Viņai vajadzīgs laiks, lai atvērtos, bet tas noteikti ir tā vērts, jo savam saimniekam Džera būs vislabākais, vismīļākais un visuzticamākais suns kompanjons.

Džera viegli saprotas ar citiem suņiem un neiebildīs pret kaķiem.Džeriņa būtu laimīga par dzīvi mierīgā ģimenē, kas nesteidzinātu, bet dotu laiku un pacietību, lai satuvinātos.

Viņa ir pats maiguma iemiesojums. 💛