Džeris

Piesardzīgais Džeriks ❤

Pirms 4 gadiem patversmē nonāca 5 skaisti kucēni, kuri viens pēc otra atrada mīlošus saimniekus. Diemžēl Džeriku neviens nepaņēma un viņš uzauga patversmē.

Jau no kucēna vecuma viņš bija biklāks par saviem brāļiem un neskrēja pretī atnākušajiem cilvēkiem. Viņš uzticējās patversmes kopējiem, bet tie pārējie ir svešie no kuriem jāuzmanās.

Džeriks ļoti labi sadzīvo ar citiem suņiem, tādēļ būtu ļoti labi, ja adoptētājiem mājās jau būtu kāds draudzīgs suns, kurš palīdzētu Džerikam iejusties.

Džeriks ir aktīvs un vesels suņu puika, kuram ļoti patīk pastaigas, kārumi un pazīstami cilvēki. Viņš ļoti gaida kādu, kurš būtu gatavs veltīt viņam laiku un kārtīgi iepazīties, pirms došanās mājās.Ticiet, iegūt piesardziga patversmes suņa uzticību, nozīmē iegūt sirsnīgu draugu, kurš gatavs atdot saimniekam visu savu sirdi. Džeriks ir pelnījis mīlošu ģimeni 🤗

___

Ja nevari sniegt viņam mājas, lūdzu atbalsti Džerika un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Džeriks Ulubelē mīt jau 4 gadus. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā!