Džesa

Dzirkstošā suņumeitene DŽESA ❤

🐕 Aktīvajai suņu meitenei Džesai ir vien drusku pāri gadam – prātā vēl bērnišķīgas blēņas un tiiik daudz enerģijas!

Patversme galīgi nav piemērotākā vieta tik spriganam un draudzīgam sunim, kāda ir Džesa.

Taču arī jebkurš māju piedāvājums nederēs – Džesai vajadzīgs zinošs un sportisks saimnieks, kurš apņemas būt viņas draugs, komandas biedrs un pirmām kārtām Skolotājs! Tāds, kurš spēs dzirkstošo Džesas enerģiju un aso prātu ievirzīt pareizajās sliedēs.

Vēlams ģimenei bez maziem bērniem, jo Džesa ir ļoti strauja un impulsīva – pavisam nejauši var nodarīt pāri.

Ar citiem suņiem sadzīvos, ja saimnieks noteiks stingras robežas un strādās ar Džesu – patversmē Džesa tīri prātīgi dzīvo kopā ar suņu puiku.

Ideālā dzīve viņai būtu privātmāja ar nožogotu teritoriju un iespēju dzīvoties arī iekštelpās – kā jau īsspalvains suns viņa priekšroku dod iekštelpu siltumam. Noteikti nespēs uzņemties lomu “zvaniņš” pagalmā.

Džesa grib būt īsts ģimenes loceklis ar daudz aktivitātēm, skolā iešanu un dzīves iepazīšanu!

Jo viņa ir tik mīļa…pieglaudīsies un sabučos no galvas līdz kājām. Ja esi gatavs kļūt par Džesas jauno saimnieku – brauc iepazīties ar viņu jebkurā dienā plkst. 10-15. 🐾

🙏❤ Bet ja nevari dot Džesai mājas, lūdzu atbalsti viņas uzturēšanos patversmē! Nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Džesa Ulubelē jau 4 mēnešus. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤

PALDIES! 💛