Džuļa

Ja runājam par īpašu mīlestības terapiju, ko var sniegt vismīļākais draugs suns… tad tas ir par Džuļu. Šī pavasara aukstajos marta vējos 12 gadus veco Džuļu – guļošu uz ielas – pamanīja kāds sirsnīgs garāmbraucējs Mārtiņš, kurš ne tikai pažēloja, bet nolēma rīkoties. Kad ieraugi tādus skatus, šķiet – tā nevar būt, tā nenotiek. Bet notiek. Tepat, mūsu – kaimiņu un līdzcilvēku ikdienā – tā īsti neievērojot, nepamanot un nepalīdzot.

Džuļas audzējs bija tik milzīgs, ka vilkās pa zemi. No 33kg suņa svara 3,5kg svēra audzējs. Mārtiņš sazinājās ar Ulubeli un omiņa Džuļa nonāca pie mums.

Džuļa vairs nespēja īsti pastaigāt, viss bija kļuvis par grūtu un iestājusties apātija… Viņa samierinājās ar likteni tāpat kā bija samierinājusies visu dzīvi, katru gadu dzemdējot un barojot kucēnus, kuri pazuda nezin kur. Saimieks jau itin kā bija, itin kā baroja un staidzināja, bet neko vairāk negribēja darīt un galu galā atstāja uz ielas. Un Džuļa padevās liktenim.

Pēc operācijas un atkopšanās Džuļa atguvusi jaunu skaistu dzīvi – šķiet, ka pat otro jaunību, jo neviens nepateiktu, ka dzīvīgajai, draudzīgajai un prieka pilnajai Džuļai ir 12 gadi un pārdzīvota smaga veselības krīze.

Džuļa staro priekā! Apber visus ar mīlestības apliecinājumiem. Dievina bērnus, glāstus un uzmanību. Izdzīvo to prieku un vieglumu, kas visu mūžu bijis liegts. Ir tik laimīga, ka nevar nedalīties dzīves mīlestībā ar savu Cilvēku. Ar cilvēku, kas nenobīsies no šīs mīlestības tikai tāpēc, ka tā ir tik starojoši skaista un tik trausla.

❤️ Nav svarīgi, cik ilgi esam kopā. Svarīgi, cik piesātināts ir šis laiks ❤️

Džuļa gaida sava laimīgā stāsta turpinājumu un būs ļoti pateicīga par atbalstu turpmākai veselības aprūpei.Paldies visiem, kas līdz šim atbalstījuši Džuļu!

🙏 Ja nevari sniegt viņai mājas, lūdzu atbalsti omiņas Džuļas uzturēšanos patversmē un turpmāku veselības aprūpi – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️

Foto – Helēna Erte projektam “Ulubeles Mājupceļš”
Tāda Džuļa bija pirms operācijas. Mēs visi sūtījām labas domas, lai operācija izdotos un Džuļa atveseļotos.
Pēc operācijas. Audzējs-3,5 kg.