Ella

🐈 Lepna, cēla un neatkarīga – tā par 6 gadus veco Ellu nodomā ikviens, kas ieskatās Ulubeles kaķu dārzā. No maza, bailīga ielas mežonīša Ella izvērtusies par cieņpilnu un aristokrātisku kaķu dāmu. Pret svešiniekiem atturīga, arī lieli cilvēku bari un skaļi trokšņi viņai nav patīkami, bet savējo sabiedrībā ir pats omulības un mīļuma iemiesojums – gan ar cilvēkiem, gan citiem kaķiem.

Necenšas dominēt un pagrūst malā pārējos, bet draudzīgi sadzīvo mierā un saticībā. Jaunajās mājās sākumā noteikt nebūs kaķis, kas dzīvojas tikai klēpī, jo vēlmi pēc neatkarības saglabājusi joprojām: nav uzbāzīga pati un negrib, lai pārāk uzmācas viņai – kad visa būs par daudz, vienkārši pagriezīsies un aizies, vai arī atradīs mazu privātu telpu, kur atpūsties no visiem.

Ella lieliski zina, kā uzvesties iekštelpās, taču ļoti novērtēs iespēju dzīvot privātmājā un saimniekot arī pa dārzu. Arī šobrīd, vēsā ziemas dienā, labprāt iznāk ārā paelpot svaigu gaisu un pastaigāt pa baltu sniegu.🐈

Ellas skaistums neapšaubāmi būtu katras mājas lepnums un rota, bet rāmais, saticīgais raksturs – mājas miera radītājs cilvēkiem, kuri novērtē kaķi kā personību.

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00, pirms tam iepazīstoties ar adopcijas notiekumiem https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/

🙏 Arī tad, ja nevari vest Ellu uz mājām, Tu vari viņai palīdzēt. Atbalsti viņas un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē: uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️