Fiona

“Apaļīgā un mazliet smagnējā 8 gadus vecā Fiona patiesībā ir gracioza un eleganta suņu dāma. Nepieciešamības gadījumā pat neiedomājami veikla un izmanīga!

Viņas cienīgā pašapziņa un miers atbruņo jebkuru – gribas smaidīt un sirsnīgi samīļot! Kas zina, ko viņa piedzīvojusi un kāpēc tika izmesta no mašīnas vietā, kur satiksme nenorimst nekad.

Fiona ir draudzīga un uzticama, viņai tik ļoti atkal gribas piederēt un būt būt vajadzīgai.

Lieliski iederēsies tādā ģimenē, kur vecākajai paaudzei ir sava rāmā dienas kārtība ar regulārām pastaigām un veselīgiem ikdienas vingrinājumiem staltai stājai un možam noskaņojumam!

Fiona gatava piedalīties brīnumainajās pārvērtībās, nomest dažus liekos kilogramus un kļūt par visiem 10 gadiem jaunāka!” 📸 Foto – Helēna Erte

🐕 Ko gan lai vēl piebilst par jauko Fionu? Noteikti reiz bijusi mīlēts suns savam cilvēkam, arī tagad nevievnam nesūdzas, bet samierinās ar likteni. Viņas izteiksmīgais skatiens uzmanīgi nopēta katru pretimnācēju, taču aizslīd tālāk, ja nesamana vēlmi parunāties. Viņa saprot, ka ne visiem patīk tādi kā viņa… taču mums viņa ir visforšākā, vismīļākā suņu omiņa ar savu cieņpilno stāju un īstas dāmas manierēm. 🥰

Jā, protams, arī viņa pūrā līdzi uz mājām saņems seniora Zelta polisi – veselības apdrošināšanu līdz mūža galam! ☀️