Grejs

Grejs ir super suns – ārkārtīgi gudrs, draudzīgs un ļoti interesanta personība. Viņš ir jāiepazīst, jāsajūt.

9 gadus vecajam Grejam nepieciešami krietni un gana zinoši, mīloši saimnieki. Grejs ir gudrs suns – ātri mācās un visu saprot, kā arī prot daudzas komandas. Ar pareizu pieeju kopā ar Greju var gāzt kalnus! 😃

Jā, Grejs ir ļoti mīļš, bet pret savējiem – tos mūžam aizstāvēs un mīlēs. Katram pretīmnākošajam nebruks virsū, bet vajadzības gadījumā aizstāvēs savējos. Saimnieki ar tādu suni kā Grejs varēs justies droši jebkurā situācijā. Lai arī kā, bet mazi bērni Grejam ļoti nepatīk, kaķi arī nebūs draugi. Noteikti ģimeni bez viņiem! Ar citiem suņiem sadzīvo labi, pirmais kašķi neuzsāks, bet prot sevi aizstāvēt. Grejs, visticamāk, spētu dzīvot dzīvoklī, bet šobrīd apradis arī ar dzīvi voljerā.

Viņš dievina pastaigas, rotaļas – ziemā viņam patīk ķert sniega pikas, vasarā – uzspēlēt futbolu, ir super laba apetīte, par veselību arī nesūdzās. Būs lielisks kompanjons cilvēkam, kurš viņu sapratīs, iepazīs un spēs atrast kopīgu valodu – šis cilvēks to nekad nenožēlos, jo Grejs ir lielisks…❤️ Vispār jau viņš tikai tēlo skarbo – patiesībā ir īsts mīļumiņš 🥰 Kā mazs bērns priecīgi sagaida savējos, ar nepacietību gaida katru pastaigu un izstaro milzīgu dzīvesprieku un mīlestību.

Grejam kā ikvienam Ulubeles senioram pienākas seniora zelta polise (par to sīkāk vari izlasīt te https://ulubele.org/senioru-programma/)

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties!

🙏 Ja nevari sniegt viņam mājas, lūdzu atbalsti Greja un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤

Šī foto autore – Helēna Erte
Šī foto autore – Helēna Erte