Grejs

🐾 Es,GREJS, savas skumjas ietērpju kareivīgumā…♥

Kad pirms 3 gadiem Grejs nonāca Ulubelē, viņš jutās nodots, pamests, aizvainots.

Atstāt suni piesietu, uzpurnī un vairs nelikties zinis – jā, tā ir nodevība.

🐾 Grejs bija nelaimīgs, ko izrādīja ar dusmām un niknumu. Tikai ar laiku nomierinājās un sāka pieņemt cilvēkus. Arī šobrīd labāk pavada laiku tikai ar sev labi zināmiem cilvēkiem, taču pamazām ļaujas iepazīties arī ar svešiniekiem. Labprāt dodas pastaigās ar brīvprātīgajiem.

Lieliskais skaistais Grejs ir ļoti gudrs, vieds suns – prot komandas, lieliski uztver cilvēka vēlmes. Sadzīvos arī ar citiem suņiem, protams, ja tie citi suņi būs draudzīgi. Strīdu nekad pirmais neuzsāks, drīzāk pakāpsies malā.

Labi iederētos gan dzīvei dzīvoklī, gan privātmājā, taču nebūs piemērots ģimenei ar maziem bērniem un kaķiem.Pats galvenais – savējos vienmēr sargās un aizstāvēs, būs lielisks komandas biedrs kopīgās aktivitātēs!

Grejs dievina pastaigas, rotaļas, sarunas – jebkādu komunikāciju ar cilvēku.

Jo grib būt un sajusties kā savējais – tad pazudīs gan skumjas, gan kareivīgums.🐾

Grib uz mājām.❤

🙏 Ja nevari sniegt viņam mājas, lūdzu atbalsti Greja un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Grejs Ulubelē jau 3 garus gadus. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu izglāb viņus. Mēs visi kopā to varam darīt! ❤

Šī foto autore – Helēna Erte
Šī foto autore – Helēna Erte