HEIDI – Palīdzi Ukrainas bēgļiem Ulubelē!

4 gadus vecās kucītes Heidi dzīvi karš mainījis strauji un liktenis kūleni paspējis pārmest jau divkārt. Ulubelē viņa nonāca no Ukrainas – Ivanofrankivskas patversmes, kas viņai bija kļuvusi par nejaušu pieturas punktu kara gaitā.

Izrādās, ka pirmajās kara dienās, bēgot no raķešu triecieniem Kijevai, līdzjūtīgi cilvēki bija pamanījuši pa ceļam vienu, pārbijušos un šķietami savainotu suņu meiteni izmisīgi lūdzam palīdzību. Paņēma viņu savā mašīnā un aizgādāja līdz tuvākajai patversmei Ivanofrankivskā. Tur, saņēmusi neatliekamo palīdzību, pajumti un pārtiku, Heidi satika mūsu brīvprātīgos no Latvijas. Patversmes vadītāja lēma viņai doties prom no Ukrainas bēgļu gaitās uz Latviju, jo kritiskā gadījumā izdzīvošanas iespējas viņai mazas – Heidi ir trausla, piesardzīga suņu meitene ar sen iegūtu kājas traumu, kuras dēļ viņa pieklibo ar labo pakaļkāju.

Tas ir viss, kas zināms par saulainās suņu meitenes Heidi iepriekšējo dzīvi. Vēl varam nojaust to, ka saimnieki par Heidi rūpējušies – traumētā pakaļkāja operēta, tās rekonstrukcijai tajā ievietota metāla plāksne, izdarīts viss iespējamais, lai kājiņu saglābtu.

Vidēja auguma, zīdainu kažociņu, uzticīgu skatienu ar mazliet šķelmīgu smaidu – Heidi pēc dabas ir jauka, mierīga, draudzīga un radusi pie cilvēka sabiedrības. Ne visiem uzticas pirmajā reizē, bet savējos mīl un sargā, savējiem ir mīļums un īsta saulīte. Lieliski iet pie pavadas, orientēta uz cilvēku, ir brīnišķīgs kompanjons un draugs.

Ziņkārīga un zinātkāra, tāpēc gatava mācīties, lai apgūtu aizvien kaut ko jaunu.

Taču pārdzīvotais mazliet sabojājis Heidi raksturu – viņai ļoti nepatīk citi suņi. Līdzāspastāvēšanu blakus voljēros gan uzņem ļoti labi, bet pastaigu laikā satiktos suņus mēģina sabārt pēc savas saprašanas. Kopīgas mācību stundas ar saimnieku pie kinologa neapšaubāmi to var vērst uz labu un tas būs par prieku un svētību arī pašai Heidi, kuras daba nemaz nav kašķīga vai dusmīga!

Kaut arī piesardzīgi, tomēr tik sirsnīgi Heidi uzlūko ikvienu, kas pienāk pie viņas voljēra – viņa tik ļoti gribētu uzticēt savu likteni īstam draugam. Viņa – saulespuķu meitene Heidi, kurai šeit Latvijā nākas sākt dzīvi no jauna.🌻

Ja gribi palīdzēt Heidi, bet nevari vest mājās, lūdzu palīdzi viņai un pārējiem Ukrainas kara bēgļiem sagaidīt savas Mājas Latvijā! Viņiem nepieciešama ikdienas aprūpe, ārstēšana un socializācija – to varam tikai pateicoties Jūsu atbalstam!

🙏 Lūdzu palīdziet mums rūpēties par viņiem! Pašreiz viņi atkarīgi no mums. No mūsu visu atbalsta. ❤️

Atbalsta iespējas ŠEIT!

PALDIES! ❤️

https://www.facebook.com/watch/?v=546105137220843