Inteliģentais Simba

Ko gan lai saka par Kaķi, kurš ir tik perfekts? Simba ir inteliģents, draudzīgs, patīkams sarunu biedrs – pats panākas pretī un gatavs piedāvāt sarunu tēmas – runājas tik ilgi, cik vien cilvēkam neaptrūkstas sakāmā.

Mierīgs, līdzsvarots un neuzbāzīgs, taču savu mīļuma devu pavisam neuzkrītoši prot paņemt.

Kaķis, kurš gatavs visam, ja vien to darīt kopā – kopā guļamistabā lasīt grāmatu, kopā virtuvē vārīt zemeņu zapti vai kopā izprātot sudoku risinājumus. Protams, kā jau kaķis, vēlas mazliet privātumu – kādu mirkli pabūt pilnīgā vienatnē un tas jārespektē. Taču tad atkal gatavs atgriezties sabiedrībā un sarunās.

5 gadus vecais Simba ir radis dzīvot iekštelpās – kārtīgs un pieklājīgs. Bez aizspriedumiem sadzīvo ar citiem kaķiem, bet vairāk par visu viņam patīk cilvēku pasaule.

Noteikti dosies tikai uz tādām mājām, kur nebūs vajadzīgs “tikai kaķis”, bet Kaķis Personība, Draugs un Ģimenes loceklis.

🙏 Ja nevari sniegt Simbam mājas, lūdzu atbalsti viņa un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️

Atbalsta iespējas ŠEIT!

PALDIES! ❤️

https://www.facebook.com/watch/?v=3240270546293676