Kasandra

9 gadus vecā Kasandra tā īsti nekad nav zinājusi, kas tas ir – savas mājas. Par pirmajiem trīs gadiem ziņu nav, pēc tam – dzīve patversmē. No maza šņācoša un kareivīga mežonīša viņa izvērtusies par mierīgu un prātīgu kaķu dāmu:

• neatkarīga, bet komunikabla;

• saticīga, bet mīl turēties mazliet savrup no citiem kaķiem;

• ar cilvēku ļoti draudzīga un mīļa, bet neuzkrītoši norāda uz savu robežu ievērošanu.

Kasandrai ir smalks, trausls augums, skaists trīskrāsu kažoks īpatnējā tonī un ieturētas manieres, kas viss kopumā piešķir viņai īstu aristokrātiskumu. Ļoti mierīga un nosvērta, respektē iekštelpu kārtību un mīl svaigu gaisu un sauli.

Kasandrai patīk cilvēka klātbūtne, glāsti un uzmanība, taču viņa nav (vai vismaz sākumā nebūs) kaķis, kas ļausies sevi ņurcīt pa rokām. Tā būs viņa, kas noteiks draudzēšanās un mīļošanās apjomu. Taču mierīga noskaņa, mīlestība un viņas personības respektēšana noteikti ļaus uzplaukt Kasandras vislabākajām īpašībām un aristokrātiskajai dabai, kas uzskatāmi parādās arī patversmes dzīvē.

Skaistā, noslēpumainā Kasandra būtu laimīga saimniekot savās mājās un ar savu klātbūtni tai piešķirt viegli aristokrātisku noskaņu. Bet saviem cilvēkiem – neatkarīgas un mīļas personības sabiedrību.

Priekšroku Kasandra dotu dzīvei privātmājā vai vismaz dzīvoklim ar iespējai iziet uz balkona, lai ieelpotu svaigu gaisu un parādītu sevi saulītei.

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00, pirms tam iepazīstoties ar adopcijas notiekumiem https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/

🙏 Arī tad, ja nevari vest Kasandru uz mājām, Tu vari viņai palīdzēt. Atbalsti viņas un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē. Paldies, ja atbalstīsi seniorus, iesaistoties Ulubeles Senioru programmā: https://ulubele.org/senioru-programma/

🙏 Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️