Kita

Kita ir ~6g.v. kaķu dāma ar labām manierēm, bet nedaudz princese. Kautrīga pret svešiem, bet savējiem ļoti mīļa. Protams, kā jau īstai dāmai nepatiks pārlieku liela bužināšana un mīļošana, ir savas robežas. Satiek ar citiem kaķiem, bet sevi apbižot neļaus. Ģimenei bez maziem bērniem un skaļām ballītēm – vislabāk jutīsies mierā un klusumā. Radusi dzīvot iekštelpās, ir kārtīga.

Simpātiska un jauka – īstais kaķis cilvēkiem kuri negaida, ka kaķis stundām dzīvosies pa klēpi un tūlītēju uzticēšanos. Kita patversmē nonāca ar vēl bariņu kaķiem, sākumā bija ļoti bailīga un tramīga, bet tagad ir labi socializējusies.❤️ Kitiņa patversmē ir vairāk kā 2 gadus – viņa ļoti grib būt mīlēta!

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00, pirms tam iepazīstoties ar adopcijas notiekumiem https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/

🙏 Arī tad, ja nevari vest Kitu uz mājām, Tu vari viņai palīdzēt. Atbalsti viņas un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē: uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem katru mēnesi savu iespēju robežās, arī tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt un tas ir svarīgi!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️