KITAJEC – Palīdzi Ukrainas bēgļiem Ulubelē!

Smaidīgais KITAJEC (Ulubelē-BRUNIS)🐾

Viņš pie mums atbrauca ar vārdu Kitajec un ar savu stāstu. Tāpat kā daudziem Ukrainas patversmēs dzīvojušajiem, viņam ir sava kara pieredze un arī sava pirmskara pieredze. 6 gadus vecajam Kitajecam tā ir bēdīga.

Uz Ivanofrankivskas patversmi viņu atveda saimnieki pirms 5 gadiem – vāju, gandrīz izģindušu 15 kg svarā, ar ielaistu iekaisumu strutojošā degunā un smaganās. Patversmē iekaisumu izārstēja, suni sakopa un pienācīgi baroja. Taču atklājās, ka jaukajam smaidīgajam suņu puikam ir iedzimta problēma – lieku zobu dēļ ir nepareizs sakodiens, kas ne tikai padara Kitajeca izskatu amizantu, jo šķiet, ka viņš vienmēr smaida, bet laiku pa laikam izraisa arī iekaisuma procesus, kas ir sāpīgi un bīstami. Tam būs jāpievērš uzmanība arī turpmākajā dzīvē.

Ulubelē iesaukts par Bruni viņš ir kā laba noskaņojuma aplikācija visiem – paskaties, parunājies ar Bruni un pašam smaids līdz ausīm un laimes hormonu dienišķā deva garantēta!

Nonākot Ulubelē, Kitajeca svars bija 30 kg – tātad Ukrainas patversmē par viņu labi rūpējās un šķiet, ka visa sliktā pieredze bija aizmirsusies. Taču tad – karš, bombardēšana un bēgļu gaitas nezināmajā – kara pieredze.

Viņš ir suns, par kuru var teikt – izskatās vienmēr laimīgs! Kā U komanda saka – laimīgs par to vien, ka var elpot! Jā, viņš ne pārāk labi redz, jā, viņam ir vāja dzirde un ļoti dziļš miegs, bet viņš uztver cilvēka tuvošanos ar visiem saviem jutekļiem un tas viņā izraisa prieka sajūtu!

Tik labestīgs, draudzīgs un mīlestības pilns pret ikvienu – viņš burtiski apskauj cilvēku ar ķepām, pieglauž purniņu, piespiežas un staro no mīlestības. Karā šāda paļāvība, uzticēšanās un labestība ir pašiznīcinoša, droši vien tāpēc Kitajec tika saudzīgi ielikts bēgļu busā uz Latviju.

Lai viņa labestība nenodarītu pāri pašam un lai tā nestu svētību tiem, kas Latvijā viņu izglābs.

🙏 Ieskaties, iemīlies, lem atbildīgi un brauc iepazīties pēc 21.maija katru dienu 10-15! Novēlam Kitajecam jeb mūsu Brunim visvislabākās mājas, kur ne tikai viņš būs labsajūtas terapeits, bet kur mīlestība būs pastāvīga terapija arī viņam – daudz pārdzīvojušam Ukrainas bēglim.

🙏 Ja Tev nav vienaldzīgs Kitajeca liktenis, bet nevari vest viņu mājās, lūdzu palīdzi viņam un pārējiem Ukrainas kara bēgļiem sagaidīt savas Mājas Latvijā! Viņiem nepieciešama ikdienas aprūpe, ārstēšana un socializācija – to varam tikai pateicoties Jūsu atbalstam!

🙏 Lūdzu palīdziet mums rūpēties par viņiem! Pašreiz viņi atkarīgi no mums. No mūsu visu atbalsta.🐾

ATBALSTA IESPĒJAS ŠEIT – https://ulubele.org/atbalsts/

NO SIRDS PALDIES! ❤️