Koperfīlds

KOPERFĪLDS, savējiem – vienkārši Kopis ❤

Lieliskais 8 gadus vecais Koperfīlds ieguva šo vārdu, jo sākumā patversmē pierādīja sevi kā izcilu burvju mākslinieku, kam neviens žogs, vārti vai durvis nav šķērslis uz brīvību.

Tagad gan sapratis, ka izlaušanās nemaz nav tā vērta, ja voljērā vienmēr gardas pusdienas, silta miga un kopīgas pastaigas. Koperfīlds savai ģimenei būs īsts un nopietns sargs. Svešiniekus mājās noteikti neielaidīs un teritoriju kārtīgi pieskatīs bez īpaša atgādinājuma. Piebildīsim, ka Koperfīlda izskats pa gabalu iedveš respektu – lielais augums, ātrā reakcija un brīdinošā balss svešiniekiem liks respektēt teritorijas un saimnieku neaizskaramību.

Taču savējiem Koperfīlds būs humora pilns pastaigu un spēļu biedrs, kurš ātri vien atklās savas personības smaidīgo pusi.

Vēlēsies būt vienīgais četrkājainais mīlulis ģimenē – vislabāk bez maziem bērniem, jo ir straujš un liels. Tieši šī paša iemesla dēļ vēlams, lai jaunajiem Koperfīlda saimniekiem būtu pieredze ar suņiem. Kopis labprāt parādīs, ka apguvis pamatkomandas un dažādus trikus, arī pie pavadas iet izcili!

Labi iejutīsies gan privātmājā, gan dzīvoklī.

Pirms laiciņa pārcietis operāciju, tāpēc visu mūžu būs jāpievērš uzmanība pareizai un kvalitatīvai barošanai!

opis nav vienkāršs suns, viņš ir fantastisks! Kaut kur šajā pasaulē noteikti jābūt viņa īstajiem saimniekiem, viņš ļoti gaida šo satikšanos! ❤️

📸 Foto – Helēna Erte