Krizantēma

🐈 Vairāk par visu skaistā, graciozā Krizantēma mīl uzmanību – glāstu, skatienu vai vārdiskā formā – nav tik svarīgi. Uzslavas, komplimenti, mazliet glaimi, bet visvairāk tāda īsta samīļošanās – tā ir Krizantēmas dzīves laime un labsajūta. Kaķu zinātāji sapratīs, cik grūti notvert kadrā minku, kurš visu laiku grib mīļoties.

Tāds nekad nav foto objektīva priekšā, bet vienmēr objektīvā iekšā ar visu savu pāri plūstošo mīlestību un miklā purniņa maigo siltumu. Tāpēc Krizantēmai ir tikai daži foto, kas gan arī tapuši nejaušas veiksmes dēļ.

Krizantēmai ir 12 gadi, no kuriem 2 viņa pavadījusi patversmē. Kāda bijusi iepriekšējā dzīve, mēs nezinām, tikai sajūtam viņas milzīgo vēlēšanos būt kopā ar cilvēku. Tā ir TIK liela, ka Krizantēma noteikti gribētu būt vienīgais kaķis ģimenē. Viņas mīlestības pietiks visiem, nešaubieties! Bet viņa pati negrib dalīt uzmanību, pieskārienus un tuvības mirkļus ar kādu citu – tos izbauda pilnībā un ar tik neviltotu prieku!

🐈 Visādi citādi Krizantēma ir ļoti pieticīga. Nav izvēlīga ēdienā, kārtīgi iet uz savu kastīti. Viņai ir laba veselība un filozofisks skats uz dzīvi.

🐈 Krizantēma zina, ka viņai jāgaida. Pacietīgi jāgaida cilvēks, kurš saskatīs viņas mīlestības pilno sirsniņu.🌞🐾

Arī Krizantēmai pūriņā uz mājām būs Ulubeles Zelta veselības polise – https://ulubele.org/senioru-programma/

🙏 Ja nevari viņu adoptēt, lūdzu atbalsti Krizantēmas un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku – pēc dažām dienām vai pēc vairākiem gadiem. Mīlīgā Krizantēma patversmē mīt jau 2 gadus. Bez līdzīgi domājošo atsaucības no-kill patversme pastāvēt nevar, tāpēc no sirds pateicamies, ja atbalstīsi viņu iespēju ar regulāro maksājumu 5 eiro apmērā ik mēnesi!

Atbalsti!