KUCĒNI 2.voljērs – Palīdzi Ukrainas bēgļiem Ulubelē!

Šie 3 kucēni dažādi un raibi kā Lieldienu olas uz Latviju atbrauca vienā būrītī. Apmēram viena vecuma, bet tagad, paaugoties izskatās, ka izmērā būs dažādi. Divi nelieli, gaišā meitiņa – vidēja auguma.

Šī kompānija ir droša, aktīva un skaļa. Rudā un gaišā – meitenes, melnais – vienīgais puika visu kucēnu barā. Ziņkārīgi, draudzīgi un labprāt skaļi pauž savu viedokli par visu notiekošo.

🐕 Mazās rudās meitiņas kustīgums, balss spalgums un intensitāte būs izaicinājums saimniekiem. Pilnīgi noteikti viņu pamanīs visi.

🐕 Melnais puika ir žiperīgs, mīlīgs – pieradis kopēt māsas uzvedību, tāpēc viņa īstais raksturs īsti atklāsies tikai mājās, kad būs kopā ar saimnieku.

🐕 Gaišā meitiņa ir ieturētāka, prātīgāka, vairāk ieklausās cilvēkā – ļoti tendēta uz komunikāciju un taktilo kontaktu. Savam cilvēkam burtiski “pielips”.

Aktīviem saimniekiem, kas būs gana pacietīgi mācīt labas uzvedības manieres un kas apzinās, ka kucēna vecums ir gan ļoti skaists, bet ātri pārejošs. Pieaugšanas procesam vajadzīga skološana, mācīšana un ikdienas nodarbības. Arī maza auguma suņi nevar palikt ar bērnišķīgiem untumiem visu mūžu, arī viņiem jāiet skolā, lai zinātu, kas ir paklausība un laba saprašanās ar saimnieku.

Atgādinām, ka dzīvnieka izvēlē un adopcijas lēmuma pieņemšanā nevar balstīties tikai uz viņa ārējo izskatu, piemīlīgumu vai patikšanu. Raksturs un temperaments nojaušams jau kucēna vecumā, tāpēc noteikti jāņem vērā arī iespējas pieņemt un salāgot ar jūsējo!

❤️ Ieskaties, iemīlies, lem atbildīgi un brauc iepazīties pēc 21.maija katru dienu 10-15! Mazie kara bērni pelnījuši vislabākās mājas un ģimenes, kur viņus adoptēs ne vien sirsnīgas līdzjūtības dēļ, bet kurās viņi uzaugs kā pilntiesīgi ģimenes locekļi drošībā un mīlestībā. 🐾

🙏 Ja Tev nav vienaldzīgs mazo kara bēgļu liktenis, bet nevari vest viņus mājās, lūdzu palīdzi šiem kucēniem un pārējiem Ukrainas kara bēgļiem sagaidīt savas Mājas Latvijā! Viņiem nepieciešama ikdienas aprūpe, ārstēšana un socializācija – to varam tikai pateicoties Jūsu atbalstam!

🙏 Lūdzu palīdziet mums rūpēties par viņiem! Pašreiz viņi atkarīgi no mums. No mūsu visu atbalsta. ❤️

ATBALSTA IESPĒJAS ŠEIT – https://ulubele.org/atbalsts/

🙏 NO SIRDS PALDIES! ❤️