KUCĒNI 3.voljērs – Palīdzi Ukrainas bēgļiem Ulubelē!

Četras māsiņas – 4,5 mēnešus vecas, spriganas, drošas un nepacietīgas izzināt lielo pasauli. Visu laiku cieši dzīvojušas kopā, viena otru sildījušas un iedrošinājušas – Ukrainas patversmē, bēgļu busā un tagad Ulubelē. Augumā būs vidēji lielas un neapšaubāmi ļoti smukas.

Izskatā līdzīgas, raksturā mazliet atšķirīgas – katrai sava odziņa.

🐾 Melnā meitiņa mierīga, nosvērta. Labāk patīk mierīgi vērot apkārt notiekošo un, pirms rīkoties, apdomāties. Kā jau kucēns rotaļīga, vēlas izzināt pasauli, ieklausās un seko cilvēkam.

🐾 Pelēkā ar sarkano kaklasiksnu. Aša, drosmīga, rotaļīga, vispalaidnīgākā labā nozīmē. Liela interese par apkārtni, vienmēr visur pirmā, visur jāiebāž mazais deguntelis. Patīk mīļoties, komunikabla, uz cilvēku tendēta, labprāt seko līdzi.

🐾 Pelēkā ar melno kaklasiksnu. Mazliet mierīgāka, nekā pārējās pelēkās māsiņas. Apdomīgāka, klusāka. Mazāk iesaistās kopējā riešanas tusiņā. Abas ar melno vairāk vērotājas, prātīgākas. Komunikabla, mazliet piesardzīgāka, taču absolūti ieinteresēta pasaulē, izzināšanā, labprāt skrien blakus pavadā, ošņājas.

🐾 Pelēkā ar zilo kaklasiksniņu. Draudzīga, komunikabla, visur savs vārds jāiesprauž, bet viegli pārslēgt uz cilvēku, ieklausās, iet uz kontaktu, draudzīga, rotaļīga un veikla it visā.

Visas meitiņas pieradinātas pie kaklasiksnas un pavadas. Lieliski uzvedas arī trokšņainākā vidē, kur apkārt ir rosība. Seko cilvēkam, viegli iet uz kontaktu, gudras, drosmīgas, draudzīgas. Tomēr ar skaļāku vidi un ļaužu pūli jāiepazīstina pamazām – prātīgi, nepārbiedējot un neizaicinot viņu drosmi. Veidojot pozitīvas asociācijas sev un pasaulei.

Aktīviem un atbildīgiem saimniekiem, kas būs gana pacietīgi mācīt labas uzvedības manieres un kas apzinās, ka kucēna vecums ir gan ļoti skaists, bet ātri pārejošs. Pieaugšanas procesam vajadzīga skološana, mācīšana un ikdienas nodarbības.

Atgādinām, ka dzīvnieka izvēlē un adopcijas lēmuma pieņemšanā nevar balstīties tikai uz viņa ārējo izskatu, piemīlīgumu vai patikšanu. Raksturs un temperaments nojaušams jau kucēna vecumā, tāpēc noteikti jāņem vērā arī iespējas pieņemt un salāgot ar jūsējo!

❤️ Ieskaties, iemīlies, lem atbildīgi un brauc iepazīties pēc 21.maija katru dienu 10-15! Mazie kara bērni pelnījuši vislabākās mājas un ģimenes, kur viņus adoptēs ne vien sirsnīgas līdzjūtības dēļ, bet kurās viņi uzaugs kā pilntiesīgi ģimenes locekļi drošībā un mīlestībā.

🙏 Ja Tev nav vienaldzīgs mazo kara bēgļu liktenis, bet nevari vest viņus mājās, lūdzu palīdzi šiem kucēniem un pārējiem Ukrainas kara bēgļiem sagaidīt savas Mājas Latvijā! Viņiem nepieciešama ikdienas aprūpe, ārstēšana un socializācija – to varam tikai pateicoties Jūsu atbalstam!

🙏 Lūdzu palīdziet mums rūpēties par viņiem! Pašreiz viņi atkarīgi no mums. No mūsu visu atbalsta. ❤️

Atbalsta iespējas – https://ulubele.org/atbalsts/

🙏 NO SIRDS PALDIES! ❤️

https://www.facebook.com/watch/?v=421688596080961