KUCĒNI 4.voljērs – Palīdzi Ukrainas bēgļiem Ulubelē!

8 meitiņas no kara zonas Ukrainā atbrauca uz Ulubeli vienā būrītī.

8 tik dažādas un smukas kā puķes krāšņā buķetē. Dažas gludspalvainas/dažas garspalvainas, dažas takšveidīgas/dažas garkājainas, dažas kautrīgi biklas/dažas pārdrošas, dažas mierīgas/dažas neapturamas. Arī vecums dažāds – 4-8 mēneši.

Tas, kas ir nemainīgie lielumi šajā buķetē – visas ir Ukrainas kara bēgļi un visas meitenes.

Raibajai kompānijai bildēs un video dot precīzu raksturojumu katrai ir neiespējami – vienmēr kustībā, viena otru iedrošinot un atbalstot, kopējot un izaicinot, ķircinot un samīļojot. Lai arī visas nav asinsradinieces, šajā dzīves ceļojumā kļuvušas par māsām.

Par viņu bērnības apstākļiem neko saulainu pateikt nevar – uzaugušas karā Ukrainā un karantīnā Ulubelē. Taču mēs šeit, Ulubelē, centāmies viņām radīt mazo drošo pasaulīti, kuru iepazīstot, nebūtu bail no īstās un lielās pasaules. Viņām patika tajā iesaistīties! Viss, kas mazajiem bērniem tagad un tūlīt nepieciešams – savs cilvēks, sava ģimene, savas mājas un apsolījums vienmēr būt kopā, lai dzīvesskolu apgūtu tālāk.

Vairs nedrīkst būt melnraksti un mēģinājumi, tāpēc viņu ienākšanai mājās ir jābūt vienprātīgam, pārdomātam un neatgriezeniskam lēmumam. Viņu dzīvē nestabilitātes bijis jau pārāk daudz.Kopā būs jāiet skolā un jāmācās, būs vajadzīga pacietība, lēnprātība un prasme izskaitīt līdz 10 pirms sabārt – viss kā jau ar maziem bērniem, kam dzīve vēl pašā sākumā. Un ticiet – mazās meitiņas to novērtēs, jo līdz ar skarbu dzīves pieredzi nāk arī īsta dzīves gudrība. 🐾

❤️ Ieskaties, iemīlies, lem atbildīgi un brauc iepazīties pēc 21.maija katru dienu 10-15! Pirms tam iepazīsties ar Ulubeles adopcijas noteikumiem: https://ulubele.org/noteikumi-dzivnieka-adopcijai/

Mazie kara bērni pelnījuši vislabākās mājas un ģimenes, kur viņus adoptēs ne vien sirsnīgas līdzjūtības dēļ, bet kurās viņi uzaugs kā pilntiesīgi ģimenes locekļi drošībā un mīlestībā.

🙏 Ja Tev nav vienaldzīgs mazo kara bēgļu liktenis, bet nevari vest viņus mājās, lūdzu palīdzi šiem kucēniem un pārējiem Ukrainas kara bēgļiem sagaidīt savas Mājas Latvijā! Viņiem nepieciešama ikdienas aprūpe, ārstēšana un socializācija – to varam tikai pateicoties Jūsu atbalstam!

🙏 Lūdzu palīdziet mums rūpēties par viņiem! Pašreiz viņi atkarīgi no mums. No mūsu visu atbalsta. ❤️

ATBALSTA IESPĒJAS ŠEIT – https://ulubele.org/atbalsts/

🙏 NO SIRDS PALDIES! ❤️

https://www.facebook.com/watch/?v=382075293851012