Kvatro

Skaistais, staltais un “lecīgais” Kvatro! Vārds savulaik patversmē dots tieši šī 4×4 superuzrāviena un viegli pieveicamo off-road jeb bezceļu dēļ. Stiprs un drosmīgs un laikam tieši tāpēc lieliski saprotas ar suņu meitenēm. Sirsnīgi sargās savu saimnieku un māju, taču bez bažām, ka nodarīs pāri labticīgam ienācējam, jo cilvēks ir viņa labākais draugs.Sava spara un uzrāviena dēļ nebūs īsti piemērots mazu bērnu un trauslu dāmu sabiedrībai.

Pamazām patversmē sešus gadus vecais “Kvatro 4×4” pielāgojies pastaigas partnera ātrumam, izvēlētajam ceļam un labprāt pārvietojas arī pa sasniedzamiem un iebrauktiem ceļiem. Kvatro tikko atvadījies no savas mīļās voljēra draudzenes Panameras, kura devās jaunā, skaistā dzīvē uz savām mājām, tāpēc ir saskumis un šobrīd jūtas pavisam štruntīgi. Viņam ļoti vajadzīgs savs cilvēks – kārtīgs čoms, ar kuru kopā mērot ceļus un bezceļus.

Mēs zinām, ka Kvatro enerģija un sava tuvākā mīlestība dāsni atalgos māju, kurā viņu pieņems par savējo! 4×4 ir kopīgi piedzīvojumi, jaunu ceļu un off-road meklējumi! 

http://www.dzivniekupolicija.lv/lv/atrastie/ulubele-atrasts-suns-16486