Laimes krekliņā dzimušais Jurčiks

Lai labi justos un būtu priecīgs, Jurčikam nepieciešama cilvēku uzmanība. Savukārt, Jurčika labsajūta un priekpilnā iznešanās nevar neraisīt smaidu ikvienā, kas viņam blakus. Amizants un rotaļīgs, pieglaudīgs un draisks – Jurčiks grib būt cilvēka tuvumā visu laiku.

Kā īstam šovmenim viņam patīk izrādīties un saņemt uzmanības apliecinājumus.

Jurčiks patversmē nonāca 16.maijā – viņu nocēla no ielas braucamās daļas, kur viņš gulēja asins peļķē tādā izskatā, ka pat lielākajiem optimistiem bija šaubas par laimīgu iznākumu.

Vetārsts konstatēja gan augšžokļa, gan apakšžokļa lūzumus, apakšžokļa izmežģījumu, pa degunu, mutīti un acīm tecēja asinis, viņam bija ļoti ļoti slikti…

Jurčiks ir ļoti draudzīgs, komunikabls apmēram 10 gadus vecs kastrēts runčuks – visticamāk bijis mājas kaķis. Atrasts notriekts Rīgā, Dubultu ielā. Imantas iedzīvotāji, ieskatieties – varbūt atpazīstat pelēki svītraino omulīgo kaķīti, kurš nu ir atkopies un atguvis savu kādreizējo izskatu un dzīvesprieku!

🐈 Viņš vēlas visur piedalīties, būt noderīgs un saimniecisks – īsts Jurčiks, kas ar savu labestīgumu atver visas sirdis. Piesakās doties līdzi kopējam kaķu mājas apgaitā, vērīgi seko līdzi tīrībai un kārtībai, bet pārējā laikā izklaidē sevi ar rotaļlietām un gaida, kad viņam kāds atkal pievērsīs uzmanību.

Brīnišķīgi saprotas ar visa vecuma cilvēkiem un abu dzimumu sugas brāļiem – nav izlepis, izvēlīgs vai untumains.

Jurčiks dosies tikai uz tādām mājām, kur par viņu – kaķu opi, kas tik laimīgi izglābies, rūpēsies kā par vismīļāko ģimenes locekli!

Bet tikmēr Jurčiks laiski gulšņā uz voljēra verandiņas sasilušās grīdas un vēro mākoņus un debesis, kas bijušas viņam tik labvēlīgas.

Kā jau Ulubeles senioram, Jurčikam pūriņā sagatavota Zelta veselības polise.

🙏 Ja Tev nav vienaldzīgs Jurčika liktenis, bet nevari sniegt viņam mājas, lūdzu atbalsti viņa un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem.

🙏Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️

Atbalsta iespējas ŠEIT!

PALDIES! ❤️

https://www.facebook.com/watch/?v=5664399463570842

https://www.facebook.com/watch/?v=1652624371777038