Lucavsalas Reksis

Lucavsalas Reksis pārdzīvojis pārāk daudz viena suņa sirsniņai – viņa acu priekšā dārza mājiņā sadega saimnieks, bet tikmēr viņu pašu ar stiepli piesēja pie koka. Reksis bailēs norāvās un aizmuka ar visu kaklā iegriezušos stiepli.

Viņu noķēra tikai pēc 2 nedēļām, kad stieple jau bija ieaugusi dzīvā miesā…

Sekoja smaga operācija, grūts atkopšanās periods un pierašanas laiks pie cilvēkiem. Acīmredzami arī pirms ugunsgrēka Rekša dzīve nav bijusi salda – cilvēka rūpes un uzmanība viņam bija jaunums šajā pasaulē. Pamazām viņš atkal tika uz ķepām, bet piedzīvotais uzlicis savu smago zīmogu – joprojām piesargājas no svešiniekiem, trokšņiem un jauniem apstākļiem.

Tāpēc Reksis nevienam neuzticēsies uzreiz. Ar labiem draugiem ir gatavs uz kopīgām pastaigām, spēlēm – tikai tā pavisam kautrīgi atklāj, cik ļoti viņam tomēr patīk cilvēku uzmanība un klātbūtne. Tad Reksītis smaida. Starp citu, kāruma dēļ gatavs saņemties arī drosmīgiem varoņdarbiem.

Lieliski sadzīvo ar savu voljēra draudzeni Miu – abi viens otru iedrošina un atbalsta. Kaut arī pie žoga uzrej un izskatās pēc dūšīga sarga, pēc dabas Reksis ir miermīlīgs – drīzāk piekāpsies nekā uzstās uz savu. Ar cilvēku draudzīgs, taču šī draudzība jānopelna ar pacietīgu un neuzbāzīgu kopābūšanu, pastaigām, sarunām.

Reksītis ir pelnījis mīļas un saulainas dienas mājās, kur justos saprasts. Kur lēnā garā, saimniekam galvu klēpī ielicis, varētu izstāstīt par dzīves laikā piedzīvoto. Izstāstīt un aizmirst. Pasmaidīt. Un beidzot piedzīvot to, ko nozīmē īsta laime.

Ulubelē kopš 2015.gada maija – 6 gadus! Reksis pēc skata ir stalts un mundrs, bet pēc gadiem jau godājams par senioru, tāpēc līdzi uz mājām saņems Zelta veselības polisi.

🙏 Ja Tevi uzrunā Lucavsalas Rekša likteņstāsts, bet nevari viņu adoptēt, lūdzu atbalsti viņa un pārējo Ulubeles iemītnieku iespēju sagaidīt savu Cilvēku – pēc dažām dienām vai pēc vairākiem gadiem. Reksis patversmē dzīvo 6 gadus! Bez līdzīgi domājošo atsaucības no-kill patversme pastāvēt nevar, tāpēc no sirds pateicamies, ja atbalstīsi viņu iespēju ar regulāro maksājumu 5 eiro apmērā ik mēnesi!

NO SIRDS PALDIES, ja atbalsti! ♥

Foto – Helēna Erte (Projektam Ulubeles mājupceļš) ♥