LUNA – Palīdzi Ukrainas bēgļiem Ulubelē!

Marta sākumā Luna Ulubelē nonāca kā Ukrainas kara bēgle – mazs, pārbijies kucēns, kurš drošību meklēja savas māsiņas un citu kucēnu siltumā. Luna joprojām palikusi patversmē, jo starp visiem smukajiem mazuļiem bija visbiklākā. Baidījās no svešiniekiem un trokšņiem – adoptētājiem pretī neskrēja, bet slēpās aiz pārējo mugurām un, sevi iedrošinot, viņiem uzrēja. Tāpēc mājās devās visi citi, bet biklā Luna tā arī palika stūrītī…

Taču mēs zinām, cik Luna ir jauka, maiga un zinātkāra meitiņa, tāpēc šobrīd mācāmies dzīvi lielajā pasaulē, lai Lunai kopā ar nākamajiem saimniekiem nebūtu viss jāsāk no sākuma: iepazīstamies ar cilvēkiem un sadzīvi, ceļojam mašīnā, dodamies uz jūru, un piedalāmies Ulubeles skoliņā un apmācībās, lai radinātos pie daudziem un dažādiem cilvēkiem un nesabītos no izrādītās uzmanības.

6 mēnešus vecā Luna ir smalkas miesas būves suņu meitiņa, kas izaugot būs drīzāk neliela-vidēja auguma. Viņa brīnišķīgi saprot un ievēro mājas kārtību – zina, ka jānokārtojas ārā, bet kā jau kucēnam, reizēm vēl gadās visādi.

Lieliski saprotas ar citiem suņiem, ātri mācās, ir apķērīga un gudra. Progress ir milzīgs, taču priekšā vēl pacietības pilns darbs – jāturpina strādāt pie drosmes! Tajā apsolījusi palīdzēt mūsu kinoloģe Andra, kura šobrīd rūpējas par Lunas skološanu un audzināšanu. Viņas rokās Luna pamazām kļūst pašpārliecinātāka un drošāka, bet kopā ar jaunajiem saimniekiem un savās mājās Lunai sekmētos vēl labāk!

Luna ļoti gaida savu ģimeni, taču jāņem vērā, ka vislabāk justos mājās, kas nav pilsētas centrā un kur nav mazi bērni, jo šobrīd vēl baidās no skaļiem, neprognozējamiem trokšņiem un situācijām. Ļoti vēlams, ja mājās jau būtu pieaudzis, draudzīgs un drošs suns, kas rādītu piemēru un iedrošinātu.

❤️ Luna sapņo, ka viņas Cilvēki būs ļoti īpaši, jo sapratīs viņas biklo dabu, būs pacietīgi un mīlestības pilni audzināšanā un aiz viņas mazliet necilās ārienes saskatīs Lunas apburošo mīļumu un vēlmi piederēt. 🙏

Ar Lunu šobrīd var iepazīties kopīgās pastaigās, rakstot ig @woofsunuapmaciba un Whatsapp 26044653.

🙏 Ja jūti līdzi Lunas dzīvesstāstam, bet nevari adoptēt, Tu vari palīdzēt citādi: lūdzu atbalsti viņu un pārējos Ulubeles iemītniekus ziedojot – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem.

Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem savu iespēju robežās, tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️

Atbalsta iespējas ŠEIT!

PALDIES! ❤️

https://www.facebook.com/watch/?v=564077965393221

https://www.facebook.com/watch/?v=586363833152742

https://www.facebook.com/watch/?v=637354857374587

https://www.facebook.com/watch/?v=362786956019775