Maigā milze Basja

Basja ir ~5g.v liela auguma suņu dāma. Ar uzsvaru uz vārdu “dāma”. Vilkt pavadu ir zem viņas goda – pie pavadas viņa iet eleganti un vairāk par visu viņa mīl cilvēku glāstus. Pastaigas laikā, cilvēkam apstājoties, Basja var pēkšņi uzcelties uz pakaļkājām un ar priekšķepām cilvēku apskaut. Pirmajā brīdī tas cilvēku var pat sabiedēt, bet viņa tikai grib saņemt mīlestību.

Basjai nav iebildumi pret citiem labi audzinātiem/draudzīgiem suņiem – ar tiem viņa labprāt spēlējas. Tomēr sevi zem ķepas palikt neļaus – Basja suņu barā būs galvenā.Basjai nav iebildumi pret bērniem, tikai jārēķinās, ka ar savu milzīgo augumu un mīlestības uzplūdiem var mazāku bērnu apgāzt un nejauši satraumēt. Par Basjas dzīvi pirms nonākšanas Latvijā zināms maz – viņa viena un anonīma tika atrasta uz šosejas un pēc tam gadu pavadīja patversmē Ukrainā. Mēs ticam, ka viņas pavisam drīz atradīs sev mīlošus saimniekus 😊 ❤️

Lem atbildīgi un brauc ar viņu iepazīties jebkurā dienā 10:00-15:00 🌞

🙏 Ja nevari sniegt Basjai mājas, lūdzu atbalsti viņas un pārējo iemītnieku uzturēšanos patversmē – nokill principu varam īstenot tikai kopā ar līdzīgi domājošajiem. Tas ir gandarījums – palīdzēt tiem, kas paši nevar par sevi parūpēties. Uzliekot regulāru ikmēneša maksājumu Ulubeles iemītniekiem 5 eur apmērā, tu radi viņiem drošības sajūtu. Mēs visi kopā to varam radīt!

🙏 No sirds pateicamies un priecājamies būt kopā! ❤️

Atbalsta iespējas ŠEIT!

PALDIES! ❤️